Povezane vesti

Crnogorski spisak se širi, Vučić ne zna o čemu bi i kako razgovarao

Crnogorski spisak se širi, Vučić ne zna o čemu bi i kako razgovarao

N1 Info 29.05.2020
Nastavlja se zatezanje odnosa između Podgorice i Srbije jer je odluka crnogorskih vlasti da se srpskim državljanima zabrani ulazak i dalje na snazi. Za to vreme, ne izostaju ni kritike takve odluke od strane srpskih zvaničnika. Predsednik Aleksandar… »
Vučić: Sramota je to što je Crna Gora uradila! To ne samo da je besmisleno, nego je toliko sumanuto da nemam reči

Vučić: Sramota je to što je Crna Gora uradila! To ne samo da je besmisleno, nego je toliko sumanuto da nemam reči

Pravda 29.05.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je sramota to što je Crna Gora uradila sa zatvaranjem granice prema Srbiji i što je kao razlog za to navela epidemiološku situaciju, kada je jasno da je reč o politici. Naveo je da nije bio u kontaktu ni sa… »
Vučić: Novac će dobiti i građani koji zahtev za izdavanje lične karte podnesu do 5. juna

Vučić: Novac će dobiti i građani koji zahtev za izdavanje lične karte podnesu do 5. juna

Danas 29.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, govoreći o odluci Crne Gore da svoje granice ne otvori i za državljane Srbije, da je spreman da razgovara, ali da ni sa kim iz te zemlje nije u kontaktu, i da ne zna o čemu bi pričali. „To je… »
Vučić o odluci Crne Gore: Jasno da je reč o politici

Vučić o odluci Crne Gore: Jasno da je reč o politici

Slobodna Evropa 29.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, govoreći o odluci Crne Gore da svoje granice ne otvori i za državljane Srbije, da je spreman da razgovara, ali da ni sa kim iz te zemlje nije u kontaktu, i da "ne zna o čemu bi pričali". "To je sramota… »
Vučić o zabrani Crne Gore: To je politika, kažnjavaju one koji pošteno testiraju

Vučić o zabrani Crne Gore: To je politika, kažnjavaju one koji pošteno testiraju

N1 Info 29.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je svakome jasno da to što Crna Gora i dalje ne dozvoljava ulaz državljanima Srbije nema veze sa zdravstvenim kriterijumima. "Sramota je da o tome i govorim. To je ne besmisleno, nego sumanuto, da nemam… »
Vučić o odluci Crne Gore: Sramota me je da o tome govorim!

Vučić o odluci Crne Gore: Sramota me je da o tome govorim!

Mondo 29.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da čuje da zatvaranje crnogorskih granica za Srbe ima veze sa stepenom zaraze, infekcijom, a da je zapravo reč o političkoj odluci. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da čuje da… »
Predsednik: Sramota je to što je Crna Gora uradila

Predsednik: Sramota je to što je Crna Gora uradila

RTV 29.05.2020
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sramota to što je Crna Gora uradila sa zatvaranjem granice prema Srbiji i što je kao razlog za to navela epidemiološku situaciju, kada je jasno da je reč o politici. Naveo je da nije bio u… »
Vučić: Sramota je to što crna gora radi! 100 evra dobiće i oni kojima su istekle lične! Drago mi je što je i Đilas dobio

Vučić: Sramota je to što crna gora radi! 100 evra dobiće i oni kojima su istekle lične! Drago mi je što je i Đilas dobio

Kurir 29.05.2020
Predsednik Aleksandar Vučić prokomentarisao je zatvranje crnogorske granice za građane Srbije, ali i situaciju oko dodele državne pomoći od 100 evra. Govoreći o zatvaranju crnogorskih granica za Srbe, predsednik Vučić kaže da je besmisleno i… »
"Odluka Crne Gore o zatvaranju granica isključivo politička, nema reči o zaštiti zdravlja"

"Odluka Crne Gore o zatvaranju granica isključivo politička, nema reči o zaštiti zdravlja"

Telegraf 29.05.2020
Nisam u kontaktu ni sa kim iz crnogorskih vlasti i ne znam o čemu bih i kako bi sa njima razgovarao - rekao je predsednik Srbije. Govoreći o zavtaranju crnogorskih granica za Srbe, predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je besmisleno i… »

Vesti dana »