Povezane vesti

Sukob srpskih doktora! Nestorović priznao da nisu znali šta da rade, a onda je Darija prekinula njegovo izlaganje! Umešao se…

Sukob srpskih doktora! Nestorović priznao da nisu znali šta da rade, a onda je Darija prekinula njegovo izlaganje! Umešao se…

Pravda 29.05.2020
U okviru panela "U susret drugom talasu" izbila je rasprava među članovima našeg Kriznog štaba dr Branimira Nestorovića, dr Darije Kisić Tepavčević i dr Predraga Kona. - Ne mogu da verujem da je prošlo tri meseca. Nismo znali šta da radimo… »
Prepirka Darije Kisić i Nestorovića: "Nju stalno boli glava od mene"

Prepirka Darije Kisić i Nestorovića: "Nju stalno boli glava od mene"

Mondo 29.05.2020
Tokom tribine "Svet posle korona virusa", lekari koji su bili u Kriznom štabu za sprečavanje širenja korona virusa, imali različito viđenje o tome kako se radilo na početku. Tokom tribine "Svet posle korona virusa", lekari koji su bili u Kriznom… »
Nestorović i Kon različito o donošenju odluka: Da li su znali ili ne šta rade

Nestorović i Kon različito o donošenju odluka: Da li su znali ili ne šta rade

N1 Info 29.05.2020
Epidemiolog Predrag Kon i pulmolog Branimir Nestorović, obojica članovi Kriznog štaba Vlade Srbije za borbu protiv epidemije koronavirusa, izneli su oprečna mišljenja na međunarodnoj konferenciji "Svet posle virusa korona". Dok Nestorović tvrdi da… »
Struka na panelu: Sukob Nestorovića i Kisić

Struka na panelu: Sukob Nestorovića i Kisić

Nova 29.05.2020
U okviru panela "U susret drugom talasu" izbila je rasprava među članovima Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa dr Branimira Nestorovića, dr Darije Kisić Tepavčević i dr Predraga Kona. “Kad slušam Dariju, uopšte ne mogu da verujem da je… »
Kisić prekinula Nestorovićevo izlaganje: "Dariju boli glava od mene, ja ću da joj kupim piće"

Kisić prekinula Nestorovićevo izlaganje: "Dariju boli glava od mene, ja ću da joj kupim piće"

Telegraf 29.05.2020
"Ja odmah moram da se umešam" U okviru panela "U susret drugom talasu" izbila je rasprava među članovima našeg Kriznog štaba dr Branimira Nestorovića, dr Darije Kisić Tepavčević i dr Predraga Kona. - Ne mogu da verujem da je prošlo tri meseca… »

Vesti dana »