Povezane vesti

Zvezda o tituli: ''Zasluženo - to je prava reč!''

Zvezda o tituli: ''Zasluženo - to je prava reč!''

Sportske.net 30.05.2020
Dan posle trijumfa na Banjici i osvojene titule, Crvena zvezda pozabavila se i statističkim podacima. Posle pauze od dva i po meseca, Crvena zvezda je do kraja sezone imala četiri prilike da ''overi'' novu šampionsku titulu, ali tim Dejana Stankovića… »
Zvezda napravila ''nešto mnogo dobro''!

Zvezda napravila ''nešto mnogo dobro''!

Sportske.net 30.05.2020
Fudbaler Crvene zvezde Aleksa Vukanović rekao je danas da je prelep osećaj i velika čast osvojiti titulu šampiona Srbije. Zvezda je u petak pobedila Rad sa 5:0 i tri kola pre kraja obezbedila titulu šampiona Srbije. "Prelep je osećaj i velika čast… »
Zvezda hoće novi stadion i regionalnu ligu

Zvezda hoće novi stadion i regionalnu ligu

Nova 30.05.2020
Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde, nije krio zadovoljstvo povodom osvajanja 31. titule, pričao je još o ambicijama diva s "Marakane" i ponovo se dotakao regionalne lige. Visoki funkcioner crveno-belih poručuje da je titula plod dobrog… »
Dejan Stanković: Zaslužena titula! Pozvao sam Milojevića da sa nama podigne pehar

Dejan Stanković: Zaslužena titula! Pozvao sam Milojevića da sa nama podigne pehar

Hot sport 30.05.2020
Uspeli su fudbaleri Crvene zvezde tri kola pre kraja šampionata, da trijumfom protiv Rada (5:0) i matematički obezbede titulu. Ukupno 31. trofej državnog prvaka, šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković je posvetio navijačima, ljudima u… »
Aleksa Vukanović: Velika je čast osvojiti titulu sa Zvezdom

Aleksa Vukanović: Velika je čast osvojiti titulu sa Zvezdom

Hot sport 30.05.2020
Fudbaler koji se nekako sam profilisao u momka koji je čovek odluke na takozvanim bitnijim utakmicama Crvene zvezde. Aleksa Vukanović je sinoć sa dva pogogotka na Banjici doprineo da crveno-beli tri kola pre kraja osvoje 31. titulu prvaka države. –… »
Treće poluvreme: Grujić je odsvirao kraj, a tada su navijači Zvezde zapalili Beograd (video)

Treće poluvreme: Grujić je odsvirao kraj, a tada su navijači Zvezde zapalili Beograd (video)

Hot sport 30.05.2020
Fudbaleri Crvene zvezde juče su upisali 31. prvu titulu u šampionatu naše zemlje. Crveno beli su bili ubedljivi protiv Rada, slavili su sa 5:0, na Banjici. Tim je na terenu izgledao kao singerica, iako je pred izabranicima Dejana Stankovića bila… »
Stanković se dohvatio megafona, ‘delije’ u delirijumu: Deki najavio ‘duplu krunu’, navijači Zvezde otpozdravili…

Stanković se dohvatio megafona, ‘delije’ u delirijumu: Deki najavio ‘duplu krunu’, navijači Zvezde otpozdravili…

Hot sport 30.05.2020
Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su treću uzastopnu titulu prvaka Srbije, a ukupno 31. trofej nacionalnog šampiona. Nakon pobede nad Radom od 5:0, trener crveno-belih Dejan Stanković pokazao je koliko mu znači ova titula. Posle povratka na stadion… »
Stanković sa megafonom najavio duplu krunu!

Stanković sa megafonom najavio duplu krunu!

Mozzart sport 30.05.2020
Navijači u delirijumu skandirali bivšem asu Lacija i Intera. Crvena zvezda je pred praznim tribinama stadiona Kralj Petar Prvi proslavila treću uzastopnu titulu. Nije bilo velike proslave, ali su po dolasku na Marakanu igrači i navijači dali sebi… »
Stanković: Momci su zlatni, zvao sam i Milojevića

Stanković: Momci su zlatni, zvao sam i Milojevića

N1 Info 30.05.2020
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković istakao je da je izuzetno ponosan na svoje igrače, koji su u petak obezbedili titulu šampiona države. Dodao je i da je naredni cilj osvajanje Kupa Srbije. Crveno-beli su u petak obezbedili osvajanje 31… »
Kakav potez dejana stankovića! Krenuo da govori o "divnim momcima", pa prekinuo zbog ovog gesta! /foto/

Kakav potez dejana stankovića! Krenuo da govori o "divnim momcima", pa prekinuo zbog ovog gesta! /foto/

Sportal blic 29.05.2020
Gest o kome će se dugo pričati u Srbiji. je još jednom pokazao klasu nakon meča sa u kome je . Nije zaboravio za sve koji su učestvovali u osvajanju šampionske titule. mu je u nasledstvo ostavio 11 bodova prednosti u odnosu na najvećeg protivnika… »
Stanković: Pozvao sam Milojevića da podigne pehar sa momcima, Zvezda je familija i tako treba da ostane

Stanković: Pozvao sam Milojevića da podigne pehar sa momcima, Zvezda je familija i tako treba da ostane

Večernje novosti 29.05.2020
Zaslužili su, zlatni momci, veliki profesionalci i veliko zadovoljstvo je biti sa njima. Čestitke idu ovim divnim momcima, svim zaposlenima u klubu i navijačima, bez kojih ova titula ne bi došla - rekao je Dejan. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković… »

Vesti dana »