Povezane vesti

Jokan: Mogli smo mnogo 1992, bili smo bolji od Danske

Jokan: Mogli smo mnogo 1992, bili smo bolji od Danske

N1 Info 30.05.2020
Nekadašnji srpski fudbaler Slaviša Jokanović kaže da je selekcija Jugoslavije mogla da napravi dobar rezultat na Evropskom prvenstvu 1992. godine u Švedskoj, pošto je bila bolji tim od kasnijeg šampiona Danske. Plavima je uskraćen odlazak na… »
Jokanović: Oduzeli su nam euro 1992, bili smo bolji od Danske

Jokanović: Oduzeli su nam euro 1992, bili smo bolji od Danske

Mozzart sport 30.05.2020
“Traumatično iskustvo za sve nas. EURO 92 bio je naš prvi veliki turnir i mnogi od nas morali su da čekaju do svoje 30. godine kako bi dobili sledeću šansu. U mom slučaju bio je to Mundijal u Francuskoj. Isto je bilo i sa Peđom Mijatovićem… »
Velika ispovest Slaviše Jokanovića: "EURO 1992 sam izbrisao iz sećanja, niko nije želeo da igra protiv Jugoslavije!"

Velika ispovest Slaviše Jokanovića: "EURO 1992 sam izbrisao iz sećanja, niko nije želeo da igra protiv Jugoslavije!"

Sportske.net 30.05.2020
Proslavljeni as se otvorio Englezima. U opširnom intervjuu za Dejli mejl, Slaviša Jokanović govorio je o mnogim stvarima iz igračke i trenerske karijere. Poseban osvrt dao je na dešavanja u reprezentaciji Jugoslavije pre građanskog rata, konkretno… »
Jokanović: Sve ispod Reala mi je opcija, i Barsa, Bajern…

Jokanović: Sve ispod Reala mi je opcija, i Barsa, Bajern…

Nova 30.05.2020
Slaviša Jokanović, bivši trener Partizana, Votforda i Fulama, veruje da bi nekadašnji tim Jugoslavije osvojio Evropsko prvenstvo 1992. u Švedskoj da nije bilo sankcija kojima je naš tim onemogućen da igra na završnom turniru. Tačno 31. maja 1992… »
"Oteli su nam: Euro1992!" Jugoslaviji zabranili da učestvuje, a rana i dalje boli Jokanovića: Bilo je traumatično za sve…

"Oteli su nam: Euro1992!" Jugoslaviji zabranili da učestvuje, a rana i dalje boli Jokanovića: Bilo je traumatično za sve…

Sportal blic 30.05.2020
Da nije bilo korona virusa, fudbalska sezona bi izgledala potpuno drugačije. Ove subote bismo gledali finale Lige šampiona, a onda bi krenula euforija zbog Evropskog prvenstva. Nažalost, takmičenje Starog kontinenta nećemo gledati ove godine, a već… »

Vesti dana »