Povezane vesti

Ognjen Koroman napustio Smederevo: FSS mi ne dozvoljava da se dostojanstveno oprostim od igrača

Ognjen Koroman napustio Smederevo: FSS mi ne dozvoljava da se dostojanstveno oprostim od igrača

Hot sport 30.05.2020
Ognjen Koroman je odlučio da se ne žali na kaznu koju mu je izrekla Disciplinska komisija FSS nego da napusti FK Smederevo. Bivši igrač i aktuelni trener Smedereva suspendovan je na šest meseci jer je davao neprimerene izjave, a posle izricanja kazne… »
Nova poruka Koromana: "Čitaj Srbijo, konobar i pudlica ovo ne mogu da kupe novcem!"

Nova poruka Koromana: "Čitaj Srbijo, konobar i pudlica ovo ne mogu da kupe novcem!"

Sportske.net 30.05.2020
Proslavljeni as se oprostio od igrača Smedereva. Ognjen Koroman više nije trener Smedereva. Tu je informaciju proslavljeni as objavio na svom Instagram nalogu nakon što je dobio šestomesečnu suspenziju zbog kritika na račun FSS. "Želim da saopštim… »
Koroman napustio Smederevo: FSS mi ne dozvoljava ni da se dostojanstveno oprostim od igrača u svlačionici

Koroman napustio Smederevo: FSS mi ne dozvoljava ni da se dostojanstveno oprostim od igrača u svlačionici

Večernje novosti 30.05.2020
Još samo ovim putem mogu da vam se obratim, još mi ovo pravo nije uskraćeno. BAR JOŠ, napisao je trener Smedereva na Instagramu. Ognjen Koroman je odlučio da se ne žali na kaznu koju mu je izrekla Disciplinska komisija FSS nego da napusti FK… »

Vesti dana »