Povezane vesti

"Između fotelje i crkve, biram moju crkvu, za svetinje bih dao život": Čelnik Budve o zahtevima za smenu

"Između fotelje i crkve, biram moju crkvu, za svetinje bih dao život": Čelnik Budve o zahtevima za smenu

Večernje novosti 30.05.2020
Između fotelje i crkve biram moju SPC, biram veru, ono što je moja tradicija", poručio je predsednik opštine Budva Marko Carević. Predsednik opštine Budva Marko Carević o čijoj smeni će se izjasniti odbornici lokalnog parlamenta, na inicijativu… »
Čelnik Budve poručio milovim jurišnicima Marko Carević: Između funkcije i SPC, biram crkvu! Ne prodajem veru za večeru!

Čelnik Budve poručio milovim jurišnicima Marko Carević: Između funkcije i SPC, biram crkvu! Ne prodajem veru za večeru!

Kurir 30.05.2020
Predsednik Opštine Budva Marko Carević odbacio je danas kao "mizerne" inicijativu za njegovu smenu i prozivke Crnogorske partije, i saopštio da između fotelje i crkve ipak bira Srpsku pravoslavnu crkvu (SPC). "Pripadam grupaciji koja nije prodala veru… »
Prvi čovek Budve: izmeđe fotelje i crkve biram crkvu

Prvi čovek Budve: izmeđe fotelje i crkve biram crkvu

Mondo 30.05.2020
Predsednik Opštine Budva, Marko Carević, je u obraćanju na sednici Skupštine opštine Budva povodom inicijative za njegovu smenu, rekao da mu je mizerno da odgovara na prozivke Crnogorske, partije niti želi “ne daj bože da se pravda”. Predsednik… »
"Ne prodajem veru za večeru": Predsednik Budve između funkcije i crkve bira SPC

"Ne prodajem veru za večeru": Predsednik Budve između funkcije i crkve bira SPC

Telegraf 30.05.2020
- Svedoci smo pokušaja rušenja Ustava Crne Gore i prekrajanja izborne volje građana - rekao je Carević. Predsednik Opštine Budva Marko Carević odbacio je danas kao "mizerne" inicijativu za njegovu smenu i prozivke Crnogorske partije, i saopštio da… »
Gradonačelnik Budve poručio Milogorcima da su političke prostitutke (foto/video)

Gradonačelnik Budve poručio Milogorcima da su političke prostitutke (foto/video)

Alo 30.05.2020
Svedoci smo rušenja Ustava Crne Gore. , je danas u obraćanju na sednici Skupštine opštine Budva povodom inicijative za njegovu smenu, kazao da mu je mizerno da odgovara na prozivke, niti želi ne daj bože da se pravda - Svi se znamo, svako nosi svoj… »
Između fotelje i crkve, biram moju crkvu, za svetinje bih dao život: Čelnik Budve o zahtevima za smenu

Između fotelje i crkve, biram moju crkvu, za svetinje bih dao život: Čelnik Budve o zahtevima za smenu

Sputnik 30.05.2020
Zameraju mi se litije i blokada grada. Sa tri meseca sam kršten i od tada sam u crkvi. Ponosan sam što sam stao da branim svetinje i spreman sam da dam život. Nemam dilemu kad je u pitanju moj srpski narod u Crnoj Gori. Između fotelje i crkve biram… »

Vesti dana »