Povezane vesti

“Gumeni metak mi je razneo oko”: Novinari usred nemira u SAD

“Gumeni metak mi je razneo oko”: Novinari usred nemira u SAD

Nova 31.05.2020
U Mineapolisu je gumenim metkom u oko pogođena i Linda Tirado, poznata američka fotoreporterka, politička aktivistkinja i novinarka. Hey folks, took a tracer found to the face (I think, given my backpack) and am headed into surgery to see if we can… »
Gumenim mecima gađali novinare u lice: Povređena ekipa Rojtersa, reporterki eksplodirala očna jabučica (video)

Gumenim mecima gađali novinare u lice: Povređena ekipa Rojtersa, reporterki eksplodirala očna jabučica (video)

Kurir 31.05.2020
Dva člana televizijske ekipe Rojtersa povređena su u subotu uveče u Mineapolisu kada je policija na njih ispalila gumene metke dok su snimali proteste u tom gradu. Incident se dogodio pošto su pripadnici snaga bezbednosti, nedugo posle početka… »
Gumenim mecima u lice i: novinari stradali u rasnim nemirima: "eksplodirala mi je očna jabučica"

Gumenim mecima u lice i: novinari stradali u rasnim nemirima: "eksplodirala mi je očna jabučica"

Blic 31.05.2020
Dva člana televizijske ekipe Rojtersa pogođena su gumenim mecima i povređena tokom protesta noćas u Mineapolisu, prenosi ova agencija. Do incidenta je došlo kada je policija ušla u zonu gde je bilo oko 500 demonstranata, a snimak kamermana Hulio… »
Ekipa Rojtersa pogođena gumenim mecima u Mineapolisu

Ekipa Rojtersa pogođena gumenim mecima u Mineapolisu

N1 Info 31.05.2020
Dvojica članova televizijske ekipe Rojtersa povređena su u subotu uveče u Mineapolisu kada je policija na njih ispalila gumene metke dok su snimali proteste u tom gradu. Incident se dogodio pošto su pripadnici snaga bezbednosti, nedugo posle početka… »
Ekipa Rojtersa pogođena gumenim mecima u Mineapolisu

Ekipa Rojtersa pogođena gumenim mecima u Mineapolisu

Nova 31.05.2020
Dva člana televizijske ekipe Rojtersa pogođena su gumenim mecima i povređena tokom protesta noćas u Mineapolisu, objavila je ta agencija. Do incidenta je došlo kada je policija ušla u zonu gde je bilo oko 500 demonstranata, a snimak kamermana Hulio… »

Vesti dana »