Povezane vesti

Valensija šokirana Gasperinijevim priznanjem!

Valensija šokirana Gasperinijevim priznanjem!

Sportske.net 31.05.2020
Klub sa Mestalje reagovao je saopštenjem. Veliku pažnju javnosti u Italiji i Španiji, ali i širom Evrope izazvala je najnovija izjava trenera Atalante Đanpjera Gasperinija, koji je priznao da je 10. marta po svemu sudeći vodio svoju ekipu protiv… »
Novi detalji meča Atalanta – Valensija: Gasperini bio na klupi sa koronom!

Novi detalji meča Atalanta – Valensija: Gasperini bio na klupi sa koronom!

Sportski žurnal 31.05.2020
Trener Atalante Đanpjero Gasperini već je bio zaražen koronavirusom kad je 10. marta vodio tim na revanš utakmici osmine finala Lige šampiona kad su pobedili Valensijom na stadionu Mestalja (4:3)! I prvi meč, odigran 19. februara, Atalanta je dobila… »
Šokantno priznanje trenera Atalante: Gasperini zaražen vodio ukleti meč u Milanu koji je rasejao virus korona po Evropi

Šokantno priznanje trenera Atalante: Gasperini zaražen vodio ukleti meč u Milanu koji je rasejao virus korona po Evropi

Večernje novosti 31.05.2020
Trener fudbalera Atalante Đan Pjero Gasperini rekao je danas da je bio zaražen krona virusom uoči utakmice sa Valensijom u Ligi šampiona, u martu. Trener fudbalera Atalante Đan Pjero Gasperini rekao je danas da je bio zaražen krona virusom uoči… »
'Biološka bomba' Bergama nije zaobišla ni trenera "boginje"?

'Biološka bomba' Bergama nije zaobišla ni trenera "boginje"?

Sportske.net 31.05.2020
Duel u Milanu se opisuje kao jedan od okidača pandemije. Atalanta i ove sezone nastavlja sa predivnim fudbalom. Gasperinijevi "orobići" su četvrti u Seriji A dok su pre 'zaključavanja' osigurali i plasman u istorijsko četvrtfinale Lige šampiona… »
Gasperini imao koronu, razboleo se pred Valensiju

Gasperini imao koronu, razboleo se pred Valensiju

N1 Info 31.05.2020
Trener Atalante Đan Pjero Gasperini saznao je da je bio zaražen koronavirusom. Bergamo je jedan od italijanskih gradova koje je najteže pogodila pandemija koronavirusa. Mnogi navijači Atalante su se zarazili na utakmici svog tima i Valensije u Ligi… »
Hronologija užasa: "Znao sam da imam kovid-19!" Šok priznanje: Trener Atalante zaražen vodio ukleti meč u Milanu koji je…

Hronologija užasa: "Znao sam da imam kovid-19!" Šok priznanje: Trener Atalante zaražen vodio ukleti meč u Milanu koji je…

Sportal blic 31.05.2020
Đan Pjero Gasperini, trener fudbalera Atalante, rekao je da imao korona virus pred čuveni meč sa Valensijom u Ligi šampiona koji je nazvan “biološkom bombom”. Trener Atalante priznao je da je znao na dan utakmice da je zaražen. Bergamo i Milano… »

Vesti dana »