Povezane vesti

Nestorović: Nisam zabrinut zbog prijave, ponosan sam na svoj rad, ljude nervira moj patriotizam

Nestorović: Nisam zabrinut zbog prijave, ponosan sam na svoj rad, ljude nervira moj patriotizam

Radio 021 01.06.2020
Pulmolog Branimir Nestorović izjavio je da nije zabrinut zbog zahteva Etičkom odboru Lekarske komore Srbije da bude javno osuđen zbog izjava koje je davao kao član Kriznog štaba i ističe da je ponosan na to šta je radio tri meseca. "Da je potpisalo… »
Doktor Nestorović: Evo, ja se nisam uplašio što sam pored Vučića! Zbog hajke mi je ćerka rekla: Ubiće te na ulici!

Doktor Nestorović: Evo, ja se nisam uplašio što sam pored Vučića! Zbog hajke mi je ćerka rekla: Ubiće te na ulici!

Kurir 01.06.2020
Napadali su me i da sam rekao "smešan virus", a onda ti isti tvrde da smo predugo bili zaključeni jer virusa nije ni bilo. Pulmolog prof. dr Branimir Nestorović kaže da je ceo život radio da bi u ovako teškom epidemiološkom trenutku, kao što je… »
Dr Nestorović o oduzimanju licence: "Ovo je treći put da to rade, ponosan sam na ono što sam postigao poslednja tri meseca…

Dr Nestorović o oduzimanju licence: "Ovo je treći put da to rade, ponosan sam na ono što sam postigao poslednja tri meseca…

Večernje novosti 31.05.2020
Dr Branimir Nestorović je rekao u emisiji "Hit tvit" da je ovo treći put da pokušavaju da mu uzmu licencu. Dr Branimir Nestorović je rekao u emisiji "Hit tvit" da je ovo treći put da pokušavaju da mu uzmu licencu. - Nisam zabrinut, da je potpisalo… »

Vesti dana »