Povezane vesti
Zvanično: Flojd ubijen; Neredi ispred Bele kuće
Nova 01.06.2020
Protesti petu noć za redom zbog ubistva Afroamerikanca Džordža Flojda održavaju se u 140 gradova širom Amerike, a policija je do sada uhapsila više od četiri hiljade ljudi. Tokom noći u Vašingtonu na više mesta u blizini Bele kuće zapaljena je vatra, a u… »
Ivanji: Eksplozija akumuliranog besa u Americi, Tramp doliva ulje na vatru
N1 Info 01.06.2020
Novinar nedeljnika "Vreme" Andrej Ivanji izjavio je za N1 da situacija u Sjedinjenim Državama "bukti u pravom smislu te reči". U Americi je došlo do eksplozije akumuliranog nezadovoljstva, a predsednik Donald Tramp i Bela kuća umesto umesto da smiruju… »
Vesti dana »

Održani protesti u Nišu i Novom Sadu: Okupljanja u više gradova u Srbiji (foto, video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 9 satijoš 1 povezana