Povezane vesti

NBA zvezda pretukla demonstranta na ulici (video)

NBA zvezda pretukla demonstranta na ulici (video)

Sportski žurnal 01.06.2020
Nekadašnji košarakaš Klivlenda Džej-Ar Smit pretukao je jednog člana protesta koji se održavaju u SAD, pošto mu je ovaj prethodno oštetio automobil. Džej-Ar je potvrdio autentičnost snimka i objasnio da je pretukao čoveka koji je pokušao da… »
"Razbio sam belog: K******g sina!" Sramna "odbrana" NBA zvezde posle brutalnog prebijanja mladića na ulici, dodatno je…

"Razbio sam belog: K******g sina!" Sramna "odbrana" NBA zvezde posle brutalnog prebijanja mladića na ulici, dodatno je…

Sportal blic 01.06.2020
Bivši NBA šampion sa Klivlendom Džej Ar Smit šokirao je Ameriku svojom brutalnošću, kada je krvnički pretukao mladića koji mu je oštetio prozor na automobilu(!?), tokom nemira zbog tragične smrti Džordža Flojda, Nekadašnji košarkaš… »
Džej-Ar Smit posle tuče: Razbio sam belog ku*kinog sina (VIDEO)

Džej-Ar Smit posle tuče: Razbio sam belog ku*kinog sina (VIDEO)

Vesti online 01.06.2020
Džej-Ar Smit, bivši NBA šampion, pokušao je da objasni incident na ulicama Los Anđelesa. Nekadašnji košarkaš Njujork Niksa i Klivlend Kavalirsa pretukao je jednog momka, nakon što mu je razbio prozor na automobilu. Sve u situaciji kada u SAD… »
Košarkaš prebio mladića u Los Anđelesu (video)

Košarkaš prebio mladića u Los Anđelesu (video)

Večernje novosti 01.06.2020
Jurio sam ga i šutirao. Ovo nije delo iz mržnje. Nemam problem, rekao je nekadašnji NBA igrač. Američki košarkaš Džej Ar Smit prebio je momka, koji mu je oštetio automobil u Los Anđelesu. Na snimku objavljenom na društvenim mrežama vidi se… »
Skandal u SAD – NBA zvezda pretukla mladića nasred ulice (VIDEO)

Skandal u SAD – NBA zvezda pretukla mladića nasred ulice (VIDEO)

Vesti online 01.06.2020
Scene nasilja na ulicama u SAD dobile su novi nastavak. Nakon što se zemlja podigla zbog smrti Džordža Flojda, učesnik izolovanog incidenta bio je poznati američki košarkaš Džej-Ar Smit. Smit, koji je bio NBA šampion sa Klivlend Kavsima, istukao… »
Kratak fitilj: Džej Ar Smit premlatio momka zbog razbijenog prozora!

Kratak fitilj: Džej Ar Smit premlatio momka zbog razbijenog prozora!

Mondo 01.06.2020
Ne treba se kačiti sa bivšim košarkašem. Ne treba se kačiti sa bivšim košarkašem. Protesti u Sjedinjenim Američkim Državama traju već danima zbog ubistva Džordža Flojda, a nažalost to neki koriste i za vandalske činove. Jedan momak je tokom… »
(VIDEO) Bivši Lebronov saigrač pretukao jednu osobu na ulici

(VIDEO) Bivši Lebronov saigrač pretukao jednu osobu na ulici

Nova 01.06.2020
Nekadašnji šampion NBA lige Džej Ar Smit pretukao je na ulici jednu osobu, prenose američki mediji. Bivši saigrač Lebrona Džejmsa u Klivlend Kavalirsima se sukobio sa jednom osobom na ulici u Los Anđelesu. Navodno, osoba je oštetila prozor na… »
Skandal u Americi, NBA šampion pretukao mladića na ulici!

Skandal u Americi, NBA šampion pretukao mladića na ulici!

Sportske.net 01.06.2020
Velike tenzije u SAD. Američki košarkaš Džej Ar Smit našao se u središtu skandala. Nekadašnji član šampionske generacije Klivlend Kavalirsa pretukao je u Los Anđelesu mladića na ulici. U toku su protesti širom SAD zbog smrti Džordža Flojda… »
Amerika šokirana nasiljem košarkaša! NBA šampion krvnički pretukao mladića jer mu je oštetio prozor na automobilu…

Amerika šokirana nasiljem košarkaša! NBA šampion krvnički pretukao mladića jer mu je oštetio prozor na automobilu…

Sportal blic 01.06.2020
Ameriku potresaju protesti i pobuna zbog smrti Džordža Flojda, a prizori nasilja sa ulica SAD stižu iz časa u čas. U moru dramatičnih vesti, pojavio se i šokantan snimak u kome NBA šampion sa Klivlendom Džej-Ar Smit brutalno premlaćuje mladića… »

Vesti dana »