Povezane vesti

Poruka iz FSS: Saša Ilić u Partizanu? Rekao je da su to prazne priče!

Poruka iz FSS: Saša Ilić u Partizanu? Rekao je da su to prazne priče!

Mondo 01.06.2020
"Ja mu verujem!", rekao je Vladimir Matijašević. "Ja mu verujem!", rekao je Vladimir Matijašević. Ko bi rekao da će dolazak bivšeg kapitena Saše Ilića u ložu stadiona u Humskoj izazvati toliku pažnju! Ilić se u subotu pojavio u društvu… »
Matijašević: Saša Ilić mi je rekao da ne ide u Partizan

Matijašević: Saša Ilić mi je rekao da ne ide u Partizan

Mozzart sport 01.06.2020
„I ja mu verujem“, kaže direktor reprezentacije. Zatresla se crno-bela strana Topčiderskog brda: Saša Ilić se vraća u Partizan! I to će biti potpredsednik za sportska pitanja. Bombu je bacio prvi Milivoje Ćirković, nekadašnji Ilićev ispisnik… »
Vladimir Matijašević: Saša Ilić mi je rekao da ne ide u Partizan

Vladimir Matijašević: Saša Ilić mi je rekao da ne ide u Partizan

Hot sport 01.06.2020
Vest da će legenda Partizana Saša Ilić postati potpredsednik kluba za sportska pitanja uzdrmala je fudbalsku javnost. U Fudbalskom savezu Srbije ostali su zatečeni. Ipak kako je za ‘Mocartsport’ rekao direktor reprezentacija Vladimir… »
Enigma oko Saše Ilića, da li se legendarni kapiten vraća u Partizan?

Enigma oko Saše Ilića, da li se legendarni kapiten vraća u Partizan?

Sportski žurnal 01.06.2020
Dobro je da se pojavio, jer se pričalo da ne želi da dolazi na stadion – rekao je Miloš Vazura, generalni direktor crno-belih. Pojavljivanje Saše Ilića u centralnoj loži stadiona Partizana na utakmici crno-belih i Mladosti (4:1) zaintigriralo… »
Vazura o dolasku Ilića u Humsku: Saznaćete…

Vazura o dolasku Ilića u Humsku: Saznaćete…

Nova 01.06.2020
Generalni direktor Partizana Miloš Vazura je prokomentarisao dolazak Saše Ilića na utakmicu između tog kluba i Mladosti. Legendarni kapiten se pojavio u Humskoj 1 iako je ranije izjavio da to neće učiniti. Vazura je rekao da je dobro to što je… »
Vazura o povratku Ilića: Pričalo se da ne želi da dolazi, a družili smo se

Vazura o povratku Ilića: Pričalo se da ne želi da dolazi, a družili smo se

Mozzart sport 01.06.2020
Još nije zvanično, mada ide ka tome. Došao, video, funkcioner nije postao. Još. Niko ne sumnja da će se Saša Ilić jednog dana vratiti u Partizan, međutim, zasad je samo njegov navijač. Hoće li biti potpredsednik zadužen za sportska pitanja ili… »
Oglasio se i Vazura, da li se legenda vraća u Partizan?

Oglasio se i Vazura, da li se legenda vraća u Partizan?

Sportske.net 01.06.2020
Navijači bi jedva dočekali. Prethodnih dana pojačale su se spekulacije o povratku Saše Ilića u Partizan gde bi obavljao funkciju potpredsednika kluba. Njegovo prisustvo u loži JNA na meču u subotu je dodatno podgrejalo čitavu priču, a na nju se… »

Vesti dana »

Lebron Džejms: Udahnuli smo novi život

Lebron Džejms: Udahnuli smo novi život

Sport klub pre 6 satijoš 24 povezane
Dominantni Alkaraz u osmini finala Madrida!

Dominantni Alkaraz u osmini finala Madrida!

Sportske.net pre 1 satjoš 22 povezane
Hamas: U Pojasu Gaze do sada poginulo 34.454 osobe

Hamas: U Pojasu Gaze do sada poginulo 34.454 osobe

N1 Info pre 1 satjoš 19 povezanih