Povezane vesti
„Administracija Donalda Trampa je uticala da vladika Joanikije bude na slobodi“
Vesti online 01.06.2020
„Administracija Donalda Trampa odigrala je značajnu ulogu u puštanju na slobodu vladike Joanikija i sveštenika“, kaže član Demokratskog fronta Milan Knežević. On dodaje da to predstavlja pozitivan i kontinuirani trend u njihovoj politici na Balkanu, dok… »
Knežević otkrio detalje: Trampova administracija ključno uticala da vladika Joanikije bude pušten
Srbija danas 01.06.2020
Govoreći o vladiki Joanikiju, Knežević tvrdi da je vladika postao simbol otpora antipravoslavnom Zakonu o slobodi veroispovesti. Prema informacijama kojima raspolažem, administracija Donalda Trampa odigrala je značajnu ulogu u puštanju na slobodu… »
Knežević: Trampova administracija ključno uticala da vladika Joanikije bude pušten na slobodu
Sputnik 01.06.2020
Prema informacijama kojima raspolažem, administracija Donalda Trampa odigrala je značajnu ulogu u puštanju na slobodu vladike Joanikija i sedmorice sveštenika, kaže jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević. On dodaje da to predstavlja pozitivan… »
Vesti dana »

Liverpul golom u nadoknadi vremena do pobede nad Njukaslom
Radio sto plus pre 39 minutajoš 26 povezanih

Izrael gađao bolnicu u Gazi – najmanje 20 poginulih, od kojih pet novinara
RTS pre 3 satajoš 41 povezana

Advokatica tehničara iz Hitne pomoći: "Moj klijent potpuno opravdano odbio da se izloži opasnosti"
Radio 021 pre 2 satajoš 22 povezane