Povezane vesti

Član Glavnog odbora DS odustao od štrajka glađu

Član Glavnog odbora DS odustao od štrajka glađu

Nova 01.06.2020
Ivan Krstić, član Glavnog odbora Demokratske stranke, saopštio je da je odustao od planiranog štrajka glađu, jer ga je, kako navodi, pozvao lider demokrata Zoran Lutovac na razgovor. “Dobio sam poziv od predsednika Demokratske stranke Zorana… »
Saznajemo! Šef DS Zoran Lutovac pozvao Ivana Krstića na sastanak tačno u podne, traži da odustane od štrajka glađu!

Saznajemo! Šef DS Zoran Lutovac pozvao Ivana Krstića na sastanak tačno u podne, traži da odustane od štrajka glađu!

Kurir 01.06.2020
BEOGRAD - Predsednik DS Zoran Lutovac pozvao je danas oko 10.30 časova člana GO te stranke Ivana Krstića i zakazao mu sastanak za podne, kako bi pokušao da ga ubedi da odustane od štrajka glađu, saznaje Kurir! Naime, član Glavnog odbora demokrata… »
Funkcioner DS Ivan Krstić promenio odluku o štrajku glađu: Upravo me pozvao Lutovac da pričamo, odustajem od štrajka

Funkcioner DS Ivan Krstić promenio odluku o štrajku glađu: Upravo me pozvao Lutovac da pričamo, odustajem od štrajka

Kurir 01.06.2020
Član Glavnog odbora Demokratske stranke (DS) Ivan Krstić, samo nekoliko sati nakon što je najavio da će danas početi štrajk glađu, objavio je da odustaje od najavljenog štrajka. Krstić je na svom Tviter nalogu napisao da je dobio poziv… »
Član Glavnog odbora DS započeo štrajk glađu

Član Glavnog odbora DS započeo štrajk glađu

Nova 01.06.2020
Ivan Krstić, član Glavnog odbora Demokratske stranke, objavio je na Tviteru da je započeo štrajk glađu zbog situacije u partiji kojoj pripada. “Poštovani prijatelji, danas u 13 časova počinjem štrajk glađu u centrali DS. Obratio sam se pismeno… »
Član go DS Ivan Krstić najavio štrajk glađu

Član go DS Ivan Krstić najavio štrajk glađu

Srbija danas 01.06.2020
- Ne interesuju me klanovi i podele. Ovo je moj lični čin. Ja sam neko ko drži datu reč i ne odustaje od toga - napisao je Ivan. Član Glavnog odbora Demokratske stranke Ivan Krstić oglasio se na Tviteru saopštenjem da danas u 13 časova počinje… »

Vesti dana »

Safadi: Netanjahun mora da se suoči sa stvarnim posledicama

Safadi: Netanjahun mora da se suoči sa stvarnim posledicama

Politika pre 43 minutajoš 52 povezane
Kineski predsednik Si stiže u dvodnevnu posetu Beogradu

Kineski predsednik Si stiže u dvodnevnu posetu Beogradu

Slobodna Evropa pre 55 minutajoš 50 povezanih
Edvards navijačima Denvera: Idite kući! VIDEO

Edvards navijačima Denvera: Idite kući! VIDEO

B92 pre 55 minutajoš 34 povezane
Poseta Xi Jinpinga Srbiji - više od ekonomije

Poseta Xi Jinpinga Srbiji - više od ekonomije

Bloomberg Adria pre 1 satjoš 25 povezanih