Povezane vesti

Savo Milošević poslao jasnu poruku: Nekima je zadovoljstvo da destabilizuju Partizan, ne idem iz Humske!

Savo Milošević poslao jasnu poruku: Nekima je zadovoljstvo da destabilizuju Partizan, ne idem iz Humske!

Večernje novosti 01.06.2020
Ja za takva spletkarenja nemam vremena, jer ne mogu da se bavim time. Čestitam Zvezdi na tituli, mi želimo trofej u Kupu - jasan je trener crno-belih. SAVO Milošević ne ide iz Partizana. Trener crno-belih je juče još jednom demantovao tvrdnje… »
„Čestitam zvezdi osvajanje titule, znam da mnogi žele da mi vide leđa” Milošević pred Radnik ponovo o šamaranju i…

„Čestitam zvezdi osvajanje titule, znam da mnogi žele da mi vide leđa” Milošević pred Radnik ponovo o šamaranju i…

Sportal blic 01.06.2020
"Neće biti lako, imamo dve utakmice i finale. Ima onih koji žele nestabilan Partizan, izbegema da komentarišem izmišljotine i budalaštine", kaže Savo Milošević. Fudbaleri Partizana će u sredu gostovati Radniku u Surdulici u sklopu četvrtfinala… »
Savo Milošević: Ima onih koji žele nestabilan Partizan, oni ne mogu da utiču na mene! Čestitam Zvezdi na tituli

Savo Milošević: Ima onih koji žele nestabilan Partizan, oni ne mogu da utiču na mene! Čestitam Zvezdi na tituli

Hot sport 01.06.2020
Dosta bure je u sportskoj javnosti izazvalo pisanje da je Savo Milošević maltretiran od strane navijača Partizana pre mesec dana. Kao dodatak toj vesti došla je informacija da strateg crno-belih napušta Humsku i da mu je već spremna zamena… »
Savo čestitao Zvezdi, ko to želi nestabilan Partizan?

Savo čestitao Zvezdi, ko to želi nestabilan Partizan?

Sportske.net 01.06.2020
Milošević se i jutros osvrnuo na pisanja pojedinih beogradskih medija. Trener Partizana Savo Milošević je u jutarnjem programu Nove S govorio o navodnom sukobu sa navijačima "crno-belih" koji je već demantovao na konferenciji za medije pred meč sa… »
Savo ne odlazi: Neću pružiti zadovoljstvo onima koji bi da nas destabilizuju

Savo ne odlazi: Neću pružiti zadovoljstvo onima koji bi da nas destabilizuju

Mozzart sport 01.06.2020
Trener Partizana demantovao da ide na kraju sezone. Pričalo se da ima ponudu Aston Vile, pa da želi da ode zbog navodnog navijačkog napada na njega, ali Savo Milošević poručuje da neće napustiti Partizan na kraju sezone. Gostujući u emisiji… »
Milošević u “Probudi se”: Otišlo je predaleko, prepoznaće se

Milošević u “Probudi se”: Otišlo je predaleko, prepoznaće se

Nova 01.06.2020
Trener Partizana Savo Milošević je istakao da nema vremena da se bavi temom koju je nedavno komentarisao. On je gostovao u emisiji “Probudi se” na TV Nova S u kojoj je sa Nevenom Madžarević razgovarao o nedavnim dešavanjima, odnosno… »

Vesti dana »