Povezane vesti
UDS: Pravna država i jednaka zaštita na sudu za sve
Večernje novosti 01.06.2020
Jedan od lidera Ujedinjene demokratske Srbije Nenad Konstatinović kazao je u Čačku da će, kroz izgradnju pravne i demokratske države, UDS obezbediti zagarantovanu pravdu na sudu svim preduzetnicima. Jedan od lidera Ujedinjene demokratske Srbije Nenad… »
UDS: Tenderi namešteni za one bliske vlasti
Danas 01.06.2020
Jedan od lidera Ujedinjene demokratske Srbije (UDS) Nenad Konstantinović ocenio je danas da su tenderi u Srbiji „uglavnom namešteni“ za one bliske vlasti a da mala i srednja preduzeća ne mogu da dobiju zaštitu ni pred sudom. Konstantinović je u Čačku, u… »
Konstantinović: Tenderi namešteni za one bliske vlastima
Nova 01.06.2020
Jedan od lidera Ujedinjene demokratske Srbije Nenad Konstatinović kazao je u Čačku da će, kroz izgradnju pravne i demokratske države, UDS obezbediti zagarantovanu pravdu na sudu svim preduzetnicima. “Mi iz Ujedinjene demokratske Srbije znamo da je… »
Vesti dana »

(Foto) ogromne gužve na granicama i ovog jutra: Čeka se i po 6 sati, sve stoji, vozači izlaze iz vozila - evo gde je najkritičnije
Blic pre 1 satjoš 12 povezanih

Ukrajinski dron izazvao požar u nuklearnoj elektrani u Rusiji, nivo zračenja nije promenjen
Danas pre 1 satjoš 8 povezanih

Pentagon tajno zakočio udare na Rusiju?! Kijev besan, Moskva trlja ruke – sve počelo još na proleće
Alo pre 55 minutajoš 8 povezanih

Vučić danas u 11 časova otkriva "čudesne mere": Niže cene, jeftini krediti i "još nešto za septembar"
B92 pre 2 satajoš 10 povezanih