Povezane vesti

Mačvan za Nova.rs: Svi vide uspehe, ne i šta sam sve prošao

Mačvan za Nova.rs: Svi vide uspehe, ne i šta sam sve prošao

Nova 01.06.2020
"Košarka će mi, uz porodicu, uvek biti najveća ljubav i moj život", za Nova.rs otkriva Milan Mačvan u ekskluzivnom intrevjuu, u danu kada je rešio da završi igračku karijeru. autori: Đorđe Matić i Nebojša Todorović Životni put Milana… »
O FMP-u ni reči Mačvan se zahvalio bivšim klubovima, ali ne i onom sa kojim je bio šampion Evrope /foto/

O FMP-u ni reči Mačvan se zahvalio bivšim klubovima, ali ne i onom sa kojim je bio šampion Evrope /foto/

Sportal blic 01.06.2020
Biranim rečima zahvalio se bivšim saradnicima. danas je saopštio da prekida s aktivnim igranjem košarke. Nekadašnji krilni centar i još nekoliko klubova objavio je da posle 13-godišnje karijere odlazi u penziju. Mačvan je s dosta uspeha igrao za … »
Reakcije na Mačvanovu odluku o penziji: Maki, hvala na svemu i srećno

Reakcije na Mačvanovu odluku o penziji: Maki, hvala na svemu i srećno

Večernje novosti 01.06.2020
Klubovi čije je dresove nosio su imali posebne poruke za srpskog reprezentativca. Srpski reprezentativac i kapiten nacionalnog tima na poslednjem EP Milan Mačvan je u 31. godini odlučio da završi karijeru. Razlog za to su problemi sa kolenima koja… »
Grom iz vedra neba: Milan Mačvan završio karijeru! A onda još jedno crno-belo iznenađenje!

Grom iz vedra neba: Milan Mačvan završio karijeru! A onda još jedno crno-belo iznenađenje!

Sportal blic 01.06.2020
Mačvan je sinoć najavio novosti, ali ga je u saopštavanju istih preduhitrio novinar specijalizovanog portala. Kako saznaje Emilijano Karšija, Milan Mačvan će završiti karijeru i preuzeti funkciju sportskog direktora Virtusa iz Bolonje. Mačvan je u… »
Evo šta je "nateralo" milana mačvana da završi karijeru sa 30 godina! "Teško je, povratak u Partizan nije isključen..."

Evo šta je "nateralo" milana mačvana da završi karijeru sa 30 godina! "Teško je, povratak u Partizan nije isključen..."

Sportal blic 01.06.2020
Sjajni krilni centar odlučio je da stavi tačku na 13-godišnju karijeru. je za danas najavio važne vesti, i tako je i bilo, reprezentativac Srbije saopštio je odluku da se povlači iz aktivnog igranja. Njemu je danas i zvanično istekao ugovor sa sa… »
Košarkaški potres: Milan Mačvan završio karijeru! Vest o odlasku u fotelju Virtusa – netačna!

Košarkaški potres: Milan Mačvan završio karijeru! Vest o odlasku u fotelju Virtusa – netačna!

Hot sport 01.06.2020
Srpski košarkaš Milan Mačvan objavio je da je okončao igračku karijeru u 31. godini! Problemi sa povredama sprečili su nekadašnjeg reprezentativca da nastavi veoma uspešnu i bogatu karijeru. Mačvan je istakao da bi voleo da ostane u košarci, a… »
(VIDEO) Mačvan u poseti Nova.rs: Završio sam karijeru

(VIDEO) Mačvan u poseti Nova.rs: Završio sam karijeru

Nova 01.06.2020
Ekskluzivno za Nova.rs, gostujući u našim prostorijama, Milan Mačvan (30) je otkrio da završava igračku karijeru koju je započeo još 2007. godine na seniorskom nivou. Sjajni srpski krilni centar odlučio je da stavi tačku. Košarkaški put… »

Vesti dana »