Povezane vesti

Mačvan ima poruku za navijače Partizana, ovo je plan!

Mačvan ima poruku za navijače Partizana, ovo je plan!

Sportske.net 01.06.2020
Sportska ličnost dana je Milan Mačvan, naš dugogodišnji košarkaški reprezentativac koji je odlučio da okonča igračku karijeru. On je još sinoć na Tviteru najavio da će danas objaviti nešto veoma važno, jutros se u celu priču (nesmotreno)… »
Sad je stvarno gotovo! Dirljiva poruka Milana Mačvana...

Sad je stvarno gotovo! Dirljiva poruka Milana Mačvana...

Sportske.net 01.06.2020
Jedan deo jutrošnje informacije je ipak, nažalost, tačan... Kako je sinoć i najavio, Milan Mačvan se danas ponovo oglasio na Tviteru i potvrdio da je okončao svoju igračku karijeru. ''Moji najdraži prijatelji, dani moje profesionalne igračke… »
Milan Mačvan završio karijeru, ali ne ide u Virtus!

Milan Mačvan završio karijeru, ali ne ide u Virtus!

Mondo 01.06.2020
Velika karijera srpskog košarkaša okončana je u 31. godini zbog teških povreda zbog kojih nije mogao više da pruži maksimum. Velika karijera srpskog košarkaša okončana je u 31. godini zbog teških povreda zbog kojih nije mogao više da pruži… »
Milan Mačvan završio karijeru

Milan Mačvan završio karijeru

Danas 01.06.2020
Srpski košarkaš Milan Mačvan saopštio je danas da je odlučio da završi igračku karijeru. „Moji najdraži prijatelji, moji dani kao profesionalnog košarkaša su završeni. Moje srce bi zauvek igralo košarku, ali nažalost moja kolena više ne… »
Šok! Milan Mačvan se penzionisao u tridesetoj godini!

Šok! Milan Mačvan se penzionisao u tridesetoj godini!

Telegraf 01.06.2020
Srpski košarkaš Milan Mačvan objavio je da se povlači iz profesionalnog bavljenja košarkom. Mačvan je u nedelju putem društvenih mreža napisao "Ostanite u toku, velike vesti stižu sutra" i tada podgrejao maštu navijača Partizana da možda… »

Vesti dana »