Povezane vesti

Tražio reakciju radončića: Tegeltija: Tadićeva me informisala o pretnjama njoj i porodici

Tražio reakciju radončića: Tegeltija: Tadićeva me informisala o pretnjama njoj i porodici

Blic 01.06.2020
Predsednik VSTS BiH Milan Tegeltija potvrdio je da ga je sinoć glavna tužiteljka Gordana Tadić informisala o direktnim pretanjama njoj i njenoj porodici. Odmah je razgovarao o tome sa ministrom bezbednosti Fahrudinom Radončićem, zahtevajući istog… »
Tužiteljki prete smrću zbog afere respiratori: Gordana Tadić tražila pritvor za premijera Federacije pa dobila pretnje!

Tužiteljki prete smrću zbog afere respiratori: Gordana Tadić tražila pritvor za premijera Federacije pa dobila pretnje!

Kurir 01.06.2020
Nakon što je tražila da se premijeru Federacije BiH Fadilu Novaliću odredi jednomesečni pritvor zbog afere "respiratori" glavna tužiteljka Gordana Tadić i njena porodica dobiil su pretnje smrću. Novalić je u međuvremenu pušten da se brani sa… »
Odmah tražio pojačanu zaštitu: Radončić potvrdio da je glavni tužilac dobila ozbiljne pretnje po život

Odmah tražio pojačanu zaštitu: Radončić potvrdio da je glavni tužilac dobila ozbiljne pretnje po život

Blic 01.06.2020
Gordana Tadić, glavni tužilac Tužilaštva BiH sinoć je dobila ozbiljne pretnje po život, potvrdio je danas Fahrudin Radončić, ministar bezbednosti BiH. – Ja sam sinoć odmah zvao direktora za Koordinaciju policijskih tela, gospodina Vilića i… »

Vesti dana »