Povezane vesti

Sada je zvanično: Nikola Milutinov predstavljen u novom klubu!

Sada je zvanično: Nikola Milutinov predstavljen u novom klubu!

Hot sport 02.06.2020
Dugo se pričalo o mogućnosti da će Nikola Milutinov da promeni sredinu. Nakon pet sezona u dresu Olimpijakosa srpski centar promovisan je u novog košarkaša moskovskog CSKA. POSTAJE JEDAN OD NAJPLAĆENIJIH: Nikola Milutinov potpisuje trogodišnji… »
Milutinov pošao putem Teodosića, Papalukasa, Hajnsa, Ercega...

Milutinov pošao putem Teodosića, Papalukasa, Hajnsa, Ercega...

Mozzart sport 02.06.2020
Ko je sve igrao za Olimpijakos, pa kasnije u CSKA? Nikola Milutinov je jutros potpisao ugovor na tri godine sa CSKA, čime je stavio tačku na petogodišnji boravak u Pireju. Ovo je bilo leto promena za njega, spekulisalo se danima da će u Moskvu, a na… »
Milutinov potpisao trogodišnji ugovor sa CSKA iz Moskve

Milutinov potpisao trogodišnji ugovor sa CSKA iz Moskve

Danas 02.06.2020
Dosadašnji košarkaš Olimpijakosa Nikola Milutinov potpisao je danas trogodišnji ugovor sa CSKA iz Moskve, do 2023. „Posle pet godina u Olimpijakosu, vreme je za novo poglavlje u mom košarkaškom životu. U dosadašnjoj karijeri sve odluke koje sam… »
Zvanično: Milutinov je igrač CSKA

Zvanično: Milutinov je igrač CSKA

Večernje novosti 02.06.2020
Čast mi je što sam postao igrač CSKA i svestan sam obaveze, rekao je srpski centar. Nikola Milutinov je, i zvanično,novi igrač moskovskog CSKA naredne tri godine. Ruski evroligaš je objavio vest i, na obostrano zadovoljstvo, u svoj roster upisao… »
Itudis zadovoljan dolaskom Milutinova: Primetio sam njegovu veliku motivaciju da brani boje CSKA

Itudis zadovoljan dolaskom Milutinova: Primetio sam njegovu veliku motivaciju da brani boje CSKA

Večernje novosti 02.06.2020
Siguran sam da će biti spreman i neka ga Bog održi zdravim, rekao je o Nikoli trener CSKA. Centar Nikola Milutinov (25 godina, 213) potpisao je trogodišnji ugovor sa CSKA i pod obručima pojačao tim grčkog trenera Dimitrisa Itudisa. Ruski evroligaš… »
Nikola Milutinov novi igrač Armejaca: Počastvovan sam što ću igrati za CSKA!

Nikola Milutinov novi igrač Armejaca: Počastvovan sam što ću igrati za CSKA!

Sportski žurnal 02.06.2020
Doskorašnji centar Olimpijakosa ugovor sa timom iz Moskve potpisao je na tri godine. Srpski košarkaš Nikola Milutinov od danas je zvanično novi igrač CSKA, saopštio je moskovski klub. Kako se navodi, doskorašnji centar Olimpijakosa ugovor sa ekipom… »
Zvanično: Milutinov potpisao trogodišnji ugovor sa CSKA

Zvanično: Milutinov potpisao trogodišnji ugovor sa CSKA

N1 Info 02.06.2020
Srpski košarkaš Nikola Milutinov nastaviće karijeru u moskovskom CSKA, potvrdio je u utorak ujutru ruski klub. Kako se navodi u saopštenju, 25-godišnji centar je potpisao trogodišnji ugovor sa ruskim gigantom. Finansijski detalji nisu objavljeni… »
Itudis prezadovoljan: Nikola pokazao ogromnu želju da zaigra za CSKA

Itudis prezadovoljan: Nikola pokazao ogromnu želju da zaigra za CSKA

Mozzart sport 02.06.2020
“Posle pet godina u Olimpijakosu, bilo je vreme da se okrene novi list u karijeri“, priznao srpski as. Posle velike čistke u svlačionici, moskovski CSKA završio je prvi veliki posao na evropskoj košarkaškoj pijaci i potpisao trogodišnji ugovor… »
Gotovo! Milutinov je novi centar CSKA!

Gotovo! Milutinov je novi centar CSKA!

Mondo 02.06.2020
Srpski reprezentativac pojačao "armejce" Srpski reprezentativac pojačao "armejce" Posao je završen! Ono čemu se pričalo sada je dobilo potvrdu – Nikola Milutinov je novi centar CSKA! Aktuelni šampion Evrope, koji će tu titulu nositi još jednu… »
Zvanično: Milutinov prešao u CSKA

Zvanično: Milutinov prešao u CSKA

Mozzart sport 02.06.2020
Srpski reprezentativac okrenuo novi list u karijeri. Čekala se samo potvrda, a sada je zvanično - Nikola Milutinov je novi košarkaš moskovskog CSKA! Kako je objavljeno na zvaničnom klupskom sajtu, Milutinov je sa Armejcima potpisao ugovor na tri… »

Vesti dana »