Povezane vesti
Na planini Stolovi kod Kraljeva postavljen krst visok 33 metra i težak 16,5 tona
Blic 02.06.2020
Na planini Stolovi kod Kraljeva, na vrhu Usovica i nadmorskoj visini od 1.375 metara, postavljen je pravoslavni krst visine 33 metra i težak 16,5 tona. Napravljen je od čelične konstrukcije, finansiran je iz donacija, a blagoslov je dala Eparhija Žička… »
VIDEO: Krst od 33 metra na vrh planine kod Kraljeva
Radio 021 02.06.2020
Krst visok 33 metra podignut je proteklog vikenda na Usovici, najvišem vrhu planine Stolovi. Kako pišu "Novosti", ovo monumentalno znamenje kao simbol Hristovih zemaljskih godina i svojevrsni znak prepoznavanja "pravoslavne teritorije" postavljen je na… »
Vesti dana »
Vučić: Srbija mora da pojača prisustvo u Africi, Aziji i Latinskoj Americi
Beta pre 36 minutajoš 28 povezanih
Poseban alarm za ovaj grad nakon dramatičnog upozorenja RHMZ, hitno se oglasili "Putevi Srbije": Ovaj deo zemlje izbegavajte, biće okovan snegom, ovo su sve lokacije
Blic pre 26 minutajoš 44 povezane
Otvara se deonica Moravskog koridora: Prvog digitalnog u Srbiji
Pressek pre 11 minutajoš 27 povezanih
Još jedna eksplozija u Moskvi: Tri osobe poginule, među njima dva policajca
Danas pre 2 satajoš 32 povezane
Studenti u blokadi objavili gde će se sve prikupljati potpisi 28. decembra: Ukupno 89 gradova širom Srbije
Mašina pre 1 satjoš 17 povezanih


