Povezane vesti

Bogdanović protiv rasizma: Nov sam u SAD, ali znam za zlo

Bogdanović protiv rasizma: Nov sam u SAD, ali znam za zlo

Nova 02.06.2020
Strašna smrt Afroamerikanca Džordža Flojda dovela je do haosa širom SAD, usled talasa rasizma i policijske brutalnosti, a tim povodom su se oglasili Bogdan Bogdanović i Nemanja Nedović. Srpski košarkaši nisu ostali imuni na događaj koji je… »
Bogdanović podržao mirne proteste zbog pogibije Afroamerikanca: Vaspitan sam da verujem u jednakost

Bogdanović podržao mirne proteste zbog pogibije Afroamerikanca: Vaspitan sam da verujem u jednakost

Večernje novosti 02.06.2020
Znam da sam prilično nov u ovoj zemlji, ali sam video i naučio mnogo, napisoa je bek Sakramenta. Reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović se lako navikao na američki stil života, a kao igrač Sakramento Kingsa se oglasio i povodom ubistva… »
"Nov sam u ovoj zemlji,: Ali..." Poruka Bogdana Bogdanovića zbog smrti Džordža Flojda podigla prašinu u SAD!

"Nov sam u ovoj zemlji,: Ali..." Poruka Bogdana Bogdanovića zbog smrti Džordža Flojda podigla prašinu u SAD!

Sportal blic 02.06.2020
Strašna smrt Afroamerikanca u Minesoti izazvala je ogromne nerede širom Sjedinjenih Američkih Država, zbog novog talasa rasizma i policijske brutalnosti. Na ta dešavanja nije ostao imun ni naš košarkaš. je objavio fotografiju sa opisom koja je… »

Vesti dana »