Povezane vesti
Lajčak želi u junu da organizuje sastanak u okviru dijaloga
RTS 02.06.2020
Specijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je u utorak ambasadorima država članica EU u Odboru za politiku i bezbednost da bi želeo da što pre dogovori sastanak u okviru dijaloga, verovatno i pre kraja ovog meseca… »
Lajčak dobio podršku svih članica EU za nastavak dijaloga
Nova 02.06.2020
Specijalni izaslanik Evropske unije Miroslav Lajčak dobio je podršku svih 27 članica Unije za nastavak dijalog između Beograda i Prištine, napisao je Lajčak na Tviteru. Grateful for the strong support I received from the 27 EU Member States today! Very… »
Lajčak: Podrška 27 članica EU za nastavak dijaloga
Dnevnik 02.06.2020
BRISEL: Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je danas da je dobio podršku 27 država članica EU za nastavak dijaloga. On je to napisao na svom Tviteru nakon panela održanog danas u Briselu. "Hvala vam na snažnoj… »
Lajčak: Dobio sam snažnu podršku za nastavak dijaloga
RTS 02.06.2020
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak bjavio je na Tviteru da je dobio snažnu podršku 27 država članica EU za nastavak dijaloga. Na panelu u Briselu danas se raspravljalo o mandatu Miroslava Lajčaka. "Hvala vam na snažnoj… »
Vesti dana »

Haos počinje, evo kad će gde ljuljnuti! Evo kako će se jako nevreme kretati po Srbiji
Alo pre 49 minutajoš 32 povezane

TOK vratilo predmet „Zvučni top“ Prvom OJT u Beogradu: Da li je time istraga faktički završena?
Danas pre 4 satijoš 4 povezane

Izraelski ministar: Gaza bi mogla da bude uništena, vrata pakla će se otvoriti nad glavama Hamasa
Beta pre 1 satjoš 24 povezane