Povezane vesti
Lajčak planira nastavak dijaloga, nada se do kraja juna
Nova 02.06.2020
Specijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak namerava da organizuje sastanak u okviru dijaloga Beograda i Prištine, čim se formira vlada u Prištini i otvore granice za putovanja, saznaje Tanjug u Briselu. Lajčak je to rekao… »
Lajčak: Pregovore Srbije i Kosova obnovićemo u junu čim se otvore granice!
Kurir 02.06.2020
BEOGRAD - Miroslav Lajčak, specijalni predstavnik Evropske unije (EU) za dijalog Srbije i Kosova, namerava da prvu rundu pregovora uskoro priredi u Briselu, po mogućnosti već tokom juna. Tu nameru je Lajčak predstavio diplomatskim predstavnicima zemalja… »
RSE saznaje: Lajčak namerava obnovu dijaloga Kosova i Srbije već u junu
Slobodna Evropa 02.06.2020
Miroslav Lajčak, specijalni predstavnik Evropske unije (EU) za dijalog između Srbije i Kosova, namerava da prvu rundu dijaloga održi u Briselu, vrlo brzo, po mogućnosti već u tekućem mesecu, saznaje Radio Slobodna Evropa (RSE) iz pouzdanih izvora. Ovu… »
Vesti dana »
Papa Lav: Lopovi koji otimaju prirodna bogatstva, vodeći krvave ratove nam otimaju budućnost
Danas pre 1 satjoš 45 povezanih
Ministar spoljnih poslova Irana se vratio u Pakistan, bez razgovora sa američkim izaslanicima
Nedeljnik pre 59 minutajoš 112 povezane
Bakingemska palata: Vode se razgovori o tome kako pucnjava u Vašingtonu utiče na posetu kralja Čarlsa Americi
Insajder pre 3 satajoš 89 povezanih
Vremenska prognoza za ponedeljak, 27. april: Sutra ujutru hladno, tokom dana sunčano
Beta pre 5 satijoš 27 povezanih




