Povezane vesti
Novih 13 slučajeva korona virusa na Kosovu i Metohiji, ukupno 1.123
Blic 02.06.2020
Na teritoriji Kosova i Metohije potvrđeno je 13 novih slučajeva korona virusa, čime je ukupan broj zaraženih od početka porastao na 1.123, saopšteno je večeras iz instituta za javno zdravlje u Prištini. Iz Instituta navode da su danas izlečena četiri… »
Na Kosovu 13 novozaraženih korona virusom
Danas 02.06.2020
Nacionalni institut za javno zdravlje u Prištini saopštio je danas da je na Kosovu registrovano 13 novih slučajeva infekcije kovidom-19, čime je ukupan broj zaraženih porastao na 1.123. Prema izveštaju Instituta, danas su testirana 193 uzorka, a ukupno… »
U Severnoj Makedoniji novi talas zaraze, umro jedan pacijent a 76 novozaraženih
Danas 02.06.2020
U Severnoj Makedoniji je umro još jedan pacijent sa korona virusom i registrovano je 76 novih slučajeva zaraze, objavio je danas ministar zdravlja Venko Filipče. Ukupan broj umrlih od bolesti KOVID-19 porastao je na 141, a broj dijagnostikovanih sluajeva… »
Vesti dana »
Tramp preti Irancima udarima na elektrane i mostove ako ne otvore Ormuski moreuz, nazvao ih kretenima
Radio 021 pre 1 danjoš 56 povezanih
Vremenska prognoza Srbije: Najtopliji ponedeljak u godini, zatim značajan pad temperatura
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana
Rimokatolici danas proslavljaju najveći praznik – Uskrsnuće Isusa Hrista
RTK pre 9 satijoš 21 povezana
OIK Majdanpek: Koalicija oko SNS osvojila 21 mandat, u skupštinu ušle još dve liste
Nova pre 2 satajoš 12 povezanih



