Povezane vesti

(UŽIVO) Tužilac: Slučaj neće biti lak; Obama računa na mlade

(UŽIVO) Tužilac: Slučaj neće biti lak; Obama računa na mlade

Nova 03.06.2020
Sve informacije o protestima u Americi pratite u blogu uživo portala Nova.rs Najvažnije vesti: “Moje dete više nema oca”: Majka Flojdove ćerke u suzama Tramp šalje Nacionalnu gardu na “propalice i gubitnike” Policijska brutalnost u centru… »
Đana nema oca, Flojd nikad neće gledati kako ona raste, maturira: Reči žene sa kojom Džordž ima dete

Đana nema oca, Flojd nikad neće gledati kako ona raste, maturira: Reči žene sa kojom Džordž ima dete

Telegraf 03.06.2020
Roksi Vašington je držeći ćerku u naručju, novinarima rekla da želi da četvorica policajaca umešanih u Flojdovu smrt plate za ubistvo. Roksi Vašington, majka šestogodišnje ćerke ubijenog Džorža Flojda, zatražila je pravdu za njega… »
Porodica Džordža Flojda traži pravdu

Porodica Džordža Flojda traži pravdu

Glas Amerike 03.06.2020
MINEAPOLIS — Đijana Flojd, šestogodišnja ćerka Džordža Flojda koji je preminuo posle brutalnog policijskog privođenja, i njena majka Roksi Vašington obratile su se javnosti na konferenciji za novinare u Mineapolisu i zatražile pravdu za njegovo… »
"Moje dete više nema oca": Majka Flojdove ćerke se slomila pred kamerama: Nikad neće gledati kako ona raste (video)

"Moje dete više nema oca": Majka Flojdove ćerke se slomila pred kamerama: Nikad neće gledati kako ona raste (video)

Blic 03.06.2020
Roksi Vašington, majka šestogodišnje ćerke ubijenog Džorža Flojda, zatražila je pravdu za njega, navodeći da je on bio dobar otac koji nije zaslužio da umre licem gurnutim na pločnik, pritešnjen pod težinom trojice policajaca. - Ovde sam zbog… »
Posledice materijalne štete nereda u SAD trajaće decenijama

Posledice materijalne štete nereda u SAD trajaće decenijama

Glas Amerike 03.06.2020
VAŠINGTON — Već oštećeni zbog pandemije koronavirusa i sa najvišom stopom nezaposlenosti od Velike depresije, gradovi širom SAD sada su pretrpeli i ogromnu materijalnu štetu usled nereda koji prate proteste zbog ubistva Afoamerikanca Džordža… »

Vesti dana »