Povezane vesti

Delovi Novog Sada i Veternika bez vode zbog havarija

Delovi Novog Sada i Veternika bez vode zbog havarija

Radio 021 03.06.2020
Delovi Novog Sada i Veternika nemaju vode zbog havarija. NOVI SAD Bez vode će do 13 časova biti ulice Iva Ćipika, Stevana Hristića, Stevana Dejanova i Svetozara Ćorovića. Ulice Sime Matavulja i Laze Lazarevića neće imati vode do 14 časova… »
Nestanak vode u nekoliko ulica u Gradu

Nestanak vode u nekoliko ulica u Gradu

Dnevnik 03.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti deo Ulice Vase Pelagića (od Ulice Augusta Cesarca do Jevrejske ulice) i deo Jevrejske ulice (br. 11 – 35). Kako javljaju iz JKP Vodovod i kanalizacija zbog radova na sanaciji havarije bez… »
Delovi Novog Sada bez vode zbog havarije

Delovi Novog Sada bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti ulice Iva Ćipika, Stevana Hristića, Stevana Dejanova i Svetozara Ćorovića, a do 17 sati deo ulice Vase Pelagića (od Augusta Cesarca do Jevrejske) i deo Jevrejske ulice (br… »
Produžena havarija u delu Vase Pelagića i Jevrejske

Produžena havarija u delu Vase Pelagića i Jevrejske

Radio 021 03.06.2020
Delovi ulica Vase Pelagića i Jevrejske nemaju vode zbog havarije. Bez vode je deo Ulice Vase Pelagića, od Ulice Augusta Cesarca do Jevrejske ulice, kao i deo Jevrejske ulice, od broja 11 do broja 35. Havarija koja je trebalo da traje do 14 časova je… »
Deo Telepa bez vode zbog havarije

Deo Telepa bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti ulice Sime Matavulja i Laze Lazarevića u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Veternika bez vode zbog havarije

Deo Veternika bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Ulica Tri bagrema u Veterniku. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »