Povezane vesti

Vučić o haosu u Americi: "Zaigrala mečka i pred njihovim vratima? Ne slažem se!"

Vučić o haosu u Americi: "Zaigrala mečka i pred njihovim vratima? Ne slažem se!"

Srbija danas 03.06.2020
Posle obilaska, predsednik je odgovarao na pitanja novinara. Predsednik Aleksandar Vučić posetio je danas Novi Pazar, gde je obišao radove na izgradnji puta Karajukića Bunari - Rasno, kao i radove na rekonstrukciji puta Novi Pazar - Tutin, a sa njim… »
Vučić: Amerika neće izgubiti interesovanje za Kosovo, a da li sam srećan zbog toga…

Vučić: Amerika neće izgubiti interesovanje za Kosovo, a da li sam srećan zbog toga…

Vesti online 03.06.2020
„Amerika neće izgubiti interesovanje za Kosovo, a Grenel to interesovanje pokazuje svakoga dana“, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. – Mi želimo američkom narodu da prevaziđe trenutne teškoće – rekao je Vučić i dodao da Trampu i… »
Američkom narodu i Trampu sve najbolje! Vučić: Kad pročitam "Zaigrala mečka...", s tim se ne slažem

Američkom narodu i Trampu sve najbolje! Vučić: Kad pročitam "Zaigrala mečka...", s tim se ne slažem

Kurir 03.06.2020
Aleksandar Vučić je pružio podršku predsedniku i građanima. - Mi želimo američkom narodu da prevaziđe teškoće i uvereni smo da će Amerika ubrzo pokrenuti zamajac ekonomskog napretka i želim Trampu sve najbolje. Kada pročitam komentare… »
"Želim Trampu sve najbolje": Vučić se oglasio o rasnim nemirima u SAD: "Kad vidim komentare 'zaigrala mečka i pred vašim…

"Želim Trampu sve najbolje": Vučić se oglasio o rasnim nemirima u SAD: "Kad vidim komentare 'zaigrala mečka i pred vašim…

Blic 03.06.2020
"Ipak će za ponešto morati da se pita i Srbija. Naravno da moramo sa svima da se dogovaramo. Što se tiče granica, hvala im što su podržali integritet Srbije. Predlagao sam kompromisno rešenje, ali oni nisu spreni o kompromisu da govore", kazao je… »
"Kad kažu 'zaigrala mečka' i na vratima SAD" ne slažem se, evo zašto!"

"Kad kažu 'zaigrala mečka' i na vratima SAD" ne slažem se, evo zašto!"

Mondo 03.06.2020
"Mi želimo američkom narodu da što pre prevaziđe teškoće sa kojima je trenutno suočen i uvereni smo da će rukovodstvo SAD preduzeti najbolje i odgovorne mere da Amerika pokrene zamajac ekonomskog napretka i da su sve nedaće kratkortrajne", kaže… »

Vesti dana »