Povezane vesti

Vučić o planovima za rekonstrukciju puteva

Vučić o planovima za rekonstrukciju puteva

Radio sto plus 03.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u planu izgradnja ili rekonstrukcija više putnih pravaca na širem području Novog Pazara, od čega je samo za rekonstrukciju puta izmedju Raške i Novog Pazara ovojeno oko 12 miliona evra… »
"Uvek je pravo vreme za pitu" Vučić napravio predah u Novom Pazaru, uživao u čuvenom specijalitetu (foto)

"Uvek je pravo vreme za pitu" Vučić napravio predah u Novom Pazaru, uživao u čuvenom specijalitetu (foto)

Srbija danas 03.06.2020
Predsednik podelio fotografije na instagramu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je nakon obilaska radova na izgradnji puta Karajukića Bunari - Rasno u blizini Sjenice i radova na putu Novi Pazar - Tutin predahnuo u Novom Pazaru. On je napravio predah… »
Predsednik Vučić posetio Novi Pazar: Došao sam da vam kažem da ćemo ovde da podižemo i puteve i kompletnu infrastrukturu

Predsednik Vučić posetio Novi Pazar: Došao sam da vam kažem da ćemo ovde da podižemo i puteve i kompletnu infrastrukturu

RINA 03.06.2020
Novi Pazar - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Novi Pazar i obišao radove na izgradnji puta Karajukića Bunari – Rasno, kao i radove na rekonstrukciji puta Novi Pazar – Tutin. “Ovo je vaša domovina i otadžbina… »
Vučić svratio kod legendarnog Jonuza: Predsednik Srbije otkrio "Ovde su najbolji ćevapi u Pazaru" (foto)

Vučić svratio kod legendarnog Jonuza: Predsednik Srbije otkrio "Ovde su najbolji ćevapi u Pazaru" (foto)

Srbija danas 03.06.2020
Pre toga se poslužio legendarnom krompirušom koju je napravio Jasmin. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je danas posetio Novi Pazar iskoristio je priliku da svrati na ćevape "kod legendarnog Jonuza", a fotografiju iz lokala "Roštilj Šadrvan"… »
Vučić na Pešteru – Slobodno mi zviždite, moj posao je da to čujem

Vučić na Pešteru – Slobodno mi zviždite, moj posao je da to čujem

Sandžak press 03.06.2020
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji puta Karajukića Bunari – Rasno na Pešteru u blizini Sjenice. Asfaltiranje pravca Rasno-Tuzinje i Karajukića Bunari – Ugao u dužini od 12,8 kilometara finansiraju Putevi… »
Vučić obilazi radove: Od Beograda do Novog Pazara za dva sata i 20 minuta

Vučić obilazi radove: Od Beograda do Novog Pazara za dva sata i 20 minuta

Mondo 03.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primetio je da su decenijama zapostavljani različiti putni pravci u Srbiji i najavio izgradnju novih puteva u Novom Pazaru i tom kraju Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primetio je da su decenijama… »
"Kreću radovi i neće se zaustaviti dok put ne bude gotov": Vučić najavio nove investicije

"Kreću radovi i neće se zaustaviti dok put ne bude gotov": Vučić najavio nove investicije

Telegraf 03.06.2020
Rekonstrukcija tog puta je od velikog značaja za više od 150.000 građana. Predsednik Aleksandar Vučić primetio je da su decenijama zapostavljani različiti putni pravci, ali da se u poslednjih nekoliko godina to menja, pa su počeli da se grade novi… »

Vesti dana »