Повезане вести
Мркела: Куп за потпуно уживање
Дневник 03.06.2020
БЕОГРАД: Спортски директор Црвене звезде Митар Мркела честитао је свима који су учестовали у освајању 31. титуле, пре свега играчима и стручном штабу. "Ове сезоне имали смо два стручњака на клупи, тако да треба честитати… »
Мркела: Куп за потпуно уживање
Н1 Инфо 03.06.2020
Спортски директор Црвене звезде Митар Мркела у разговору за клупски сајт сумирао је утиске поводом освајања треће узастопне титуле. "Желео бих да честитам свима који су учествовали у освајању 31. титуле, најпре играчима, а онда… »
Митар Мркела: Честитке Милојевићу и Станковићу на титули, Куп је потпуно уживање
Хот спорт 03.06.2020
Трећи пут у историји Црвене звезде дугој 75 година, црвено-бели су успеки да освоји три узастопне титуле у националном првенству. Спортски директор Црвене звезде Митар Мркела, један од најзаслужнијих за освајање три титуле у… »
Вести дана »
Током вечери без задржавања на наплатним станицама ауто-путева: Ево какво је стање на граничним прелазима
Курир пре 3 сатајош 1 повезана
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана
Зеленски објавио имена кандидата за новог шефа Кабинета, након оставке Андрија Јермака
Данас пре 7 сатијош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана
Чучковић: Нови савски мост биће 3 пута већи од старог, "кртице" за копање метроа стижу ускоро
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана



