Povezane vesti
Tužilaštvo BiH: žalba zbog puštanja premijera na slobodu
Novi magazin 03.06.2020
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine uputilo je žalbu Sudu BiH zbog puštanja na slobodu premijera Federacije BiH Fadila Novalića i ostalih osumnjičenih u predmetu "Respiratori". "Tužilaštvo BiH žalbu na osporeno rešenje zasniva na povredi načela jednakosti… »
Tužilaštvo BiH žalilo se zbog puštanja Novalića, Solaka i Hodžića iz pritvora
Al Jazeera 03.06.2020
Žalba na osporeno rješenje zasniva se na povredi načela jednakosti građana pred zakonom, kao i dosljednoj tvrdnji da izrečene mjere zabrane ne mogu osigurati provođenje efikasne i neometane istrage. Tužilaštvo Bosne i Hercegovine uputilo je žalbu na… »
Tužilaštvo se žalilo na odluku o puštanju premijera Federacije BiH na slobodu
N1 Info 03.06.2020
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine uputilo je žalbu Sudu BiH zbog puštanja na slobodu premijera Federacije BiH Fadila Novalića i ostalih osumnjičenih u predmetu "Respiratori". "Tužilaštvo BiH žalbu na osporeno rešenje zasniva na povredi načela jednakosti… »
Tužilaštvo BiH uputilo žalbu zbog puštanja na slobodu Novalića, Solaka i Hodžića
Slobodna Evropa 03.06.2020
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine uputilo je žalbu na rješenje o prijedlogu pritvora u predmetu Novalić i drugi. “Tužilaštvo BiH žalbu na osporeno rješenje temelji na povredi načela jednakosti građana pred zakonom, kao i dosljednoj tvrdnji da izrečene mjere… »
Vesti dana »
Vasiljević o slučaju "Senjak": "Intenzivno se radi na slučaju"; "Neće biti zaštićenih i nedodirljivih"
B92 pre 1 satjoš 41 povezana
"Nova" piše: Studentski Memorandum o Kosovu- tema koja ujedinjuje ili polarizuje?
Nova pre 1 satjoš 78 povezanih
SAD produžavaju izuzeće od sankcija za rusku naftu koja se transportuje morem
Insajder pre 2 satajoš 21 povezana
Dačić uputio depešu policiji: Da se kazni svako ko prekrši poslovna i etička pravila
Insajder pre 2 satajoš 18 povezanih





