Povezane vesti

Fantomsko Kosovo pred haosom: Kurti najavljuje da neće predati dužnost premijera!

Fantomsko Kosovo pred haosom: Kurti najavljuje da neće predati dužnost premijera!

Kurir 03.06.2020
Bivši premijer Kosova, Aljbin Kurti, u video obraćanju građanima Kosova je rekao da sutra neće predati dužnost Avdulahu Hotiju, koga je smenio sa funkcije prvog zamenika premijera. "Danas su prošla četiri meseca otkako sam izabran za premijera, a… »
Kurti: Neću predati dužnost Hotiju koga sam smenio

Kurti: Neću predati dužnost Hotiju koga sam smenio

Nova 03.06.2020
Bivši premijer Kosova, Aljbin Kurti, u video obraćanju građanima Kosova je rekao sutra neće predati dužnost Avdulahu Hotiju, koga je smenio sa funkcije prvog zamenika premijera. “Danas su prošla četiri meseca otkako sam izabran za premijera, a… »
Lažna država pred potpunim haosom! Kurti najavljuje da neće predati dužnost premijera!

Lažna država pred potpunim haosom! Kurti najavljuje da neće predati dužnost premijera!

Srbija danas 03.06.2020
Bivši tzv. premijer Kosova, Aljbin Kurti, u video obraćanju građanima Kosova je rekao da sutra neće predati dužnost Avdulahu Hotiju, koga je smenio sa funkcije prvog zamenika premijera. - Danas su prošla četiri meseca otkako sam izabran za… »

Vesti dana »