Povezane vesti

Odbranio penal i pogurao čukarički - Petrović: Znao sam gde Mihajlović šutira

Odbranio penal i pogurao čukarički - Petrović: Znao sam gde Mihajlović šutira

Sportski žurnal 04.06.2020
Svi smo ponosni na ovo što smo ostvarili, u polufinalu smo, ali ovo nije kraj. Golman Čukaričkog Đorđe Petrović odbranio je penal Stefanu Mihajloviću pri rezultatu 2:1 za Radnički, da je bilo drugačije teško da bi Brđani nadoknadili dva gola… »
Petrović o penalu: Čekao sam do poslednjeg trenutka

Petrović o penalu: Čekao sam do poslednjeg trenutka

Nova 04.06.2020
Golman Čukaričkog Ðorđe Petrović rekao je da je ponosan što se njegov tim plasirao u polufinale Kupa Srbije posle preokreta i pobede protiv Radničkog iz Niša 3:2. Gosti iz Niša imali su 2:1 kada su u 55. minutu dobili priliku da povećaju… »
Petrović: Čukarički u polufinalu, ali ovo nije kraj

Petrović: Čukarički u polufinalu, ali ovo nije kraj

Dnevnik 04.06.2020
BEOGRAD: Golman Čukaričkog Đorđe Petrović rekao je da je ponosan što se njegov tim plasirao u polufinale Kupa Srbije posle preokreta i pobede protiv Radničkog iz Niša 3:2. Gosti iz Niša imali su 2:1 kada su u 55. minutu dobili priliku da… »
I on je junak Čuke: Odbranio penal pa poručio - Ovo nije kraj!

I on je junak Čuke: Odbranio penal pa poručio - Ovo nije kraj!

Mondo 04.06.2020
Đorđe Petrović se ponovo odlično pokazao, ovoga puta u četvrtfinalu Kupa Srbije. Đorđe Petrović se ponovo odlično pokazao, ovoga puta u četvrtfinalu Kupa Srbije. Bilo je to ludo popodne na Banovom brdu! Gubio je Čukarički i bio na ivici… »
Deca kojoj se igra fudbal: Tedić i Čumić na "mondo skeneru"

Deca kojoj se igra fudbal: Tedić i Čumić na "mondo skeneru"

Mondo 04.06.2020
Četvrtfinalni meč kupa između Čukaričkog i Radničkog doneo blistave partije dvojice ''klinaca''. Četvrtfinalni meč kupa između Čukaričkog i Radničkog doneo blistave partije dvojice ''klinaca''. Igrali su na Banovom brdu Čukarički i Radnički… »

Vesti dana »