Povezane vesti
Trivan: Srbija nastavlja ispunjavanje evropskih standarda iz oblasti zaštite životne sredine
Novi magazin 04.06.2020
Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan i ambasador Švedske Jan Ludin potpisali su danas sporazum kojim se nastavlja projekat ENVAP 3, i omogućava dalja ekspertska pomoć te zemlje u procesu pristupanja Srbije Evropskoj uniji u oblasti zaštite… »
Švedska nastavlja da pomaže Srbiji u oblasti ekologije
RTV 04.06.2020
BEOGRAD - Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan i ambasador Švedske u Srbiji Jan Lundin potpisali su danas sporazum koji produžava implementaciju projekta pripreme za proces pristupanja Srbije Evropskoj uniji u oblasti zaštite životne sredine… »
Hvala, šveđani: Godišnje 2 miliona evra da očistimo Srbiju
Mondo 04.06.2020
Ambasador Švedske u Srbiji Jan Lundin rekao je da će ta zemlja nastaviti da pomaže Srbiji u zaštiti prirode, što je jedan od najvažnijih uslova za pristup Evropskoj uniji. Ambasador Švedske u Srbiji Jan Lundin rekao je da će ta zemlja nastaviti da pomaže… »
Vesti dana »
NBS: U drugoj polovini 2025. porasle i dinarska i devizna štednja
Ekapija pre 2 satajoš 29 povezanih
Specijalno tužilaštvo traži po 45 godina zatvora za četvoricu bivših vođa OVK
Insajder pre 4 minutajoš 35 povezanih
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1
Beta pre 6 satijoš 8 povezanih





