Povezane vesti
U centru grada postavljen kontejner za staklenu ambalažu
Jug press 04.06.2020
VRANJE Prva lokacija pokretnog kontejnera „origami”, zapremine 5 kubnih metara, je pored Robne kuće u Vranju. Kontejner je namenjen odlaganju staklene ambalaže i reč je o donaciji koju je vranjski „Komread“ dobio od firme „Sekopak“, sa kojom duže vreme… »
Origami kontejner u centru Vranja
OK radio 04.06.2020
U centru Vranja, Javno preduzeće Komrad postavilo je tzv. origami kontejner za odlaganja staklene ambalaže. Reč je o donaciji firme "Seko pak" povodom Svetskog dana zaštite životne sredune koji pada u petak, rekla je izvršna direktorka JKP Komrad Nela… »
Vesti dana »

Stručnjaci, pekari i Privredna komora Srbije o novim ekonomskim merama: koristi i izazovi
Naslovi.ai pre 1 satjoš 72 povezane

Narodna banka Srbije naložila je bankama da ponude povoljnije kredite građanima
Serbian News Media pre 5 satijoš 34 povezane

UKRAJINSKA KRIZA: Tramp: SAD će podržati Ukrajinu, želim da se taj rat završi; U vazdušnom napadu na Zaporožje uništena crkva i oko 70 kuća
RTV pre 22 minutajoš 29 povezanih

Zvezda neće ući u Ligu šampiona ako se ponovi "Marakana": Vladan Milojević upozorio crveno-bele na Kipru
Mondo pre 27 minutajoš 26 povezanih