Povezane vesti

Jurić: Rekao sam sve što znam, Tužilaštvo: Nemamo identitet

Jurić: Rekao sam sve što znam, Tužilaštvo: Nemamo identitet

Dnevnik 05.06.2020
BEOGRAD: Osnivač Fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić danas je nakon davanja iskaza u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu medijima preneo da je rekao sve što zna u vezi sa političarem pedofilom, a tužilaštvo je saospstilo da ni nakon njegovog… »
Igor Jurić nije otkrio ko je političar pedofil

Igor Jurić nije otkrio ko je političar pedofil

Nova 05.06.2020
Igor Jurić, otac ubijene devojčice Tijane (15) i osnivač Fondacije Tijana Jurić saslušan je danas u Višem tužilaštvu povodom saznanja koja ima o pedofilima javnim ličnostima, među kojima je i jedan političar, a o čemu je više puta javno… »
Igor Jurić: Sve što imam o političaru pedofilu dao sam tužiocu

Igor Jurić: Sve što imam o političaru pedofilu dao sam tužiocu

Blic 05.06.2020
Svešto imam dao sam tužilaštvu - rekao je za "Blic" Igor Jurić, osnivač fondacije "Tijana Jurić" nakon saslušanja u tužilaštvu koje je trajalo tri sata! Jurić je istakao da mu je žao što se od priče o političaru pedofilu napravila afera. -… »
Jurić nakon tri sata saslušanja: Sve što sam znao rekao sam, danas je ključno zaštititi dete (foto)

Jurić nakon tri sata saslušanja: Sve što sam znao rekao sam, danas je ključno zaštititi dete (foto)

Večernje novosti 05.06.2020
Na pitanje "Novosti" da li je bilo razgovora kako bi moglo da se zaštiti dete, Jurić je rekao da je to poenta i cela suština priče. Igor Jurić posle više od tri sata saslušanja izašao je iz Palate pravde, a okupljenim novinarima je rekao da su sve… »
Jurić izašao iz Palate pravde posle 3 sata: Sva saznanja koja smo imali, predali smo Tužilaštvu! (kurir TV)

Jurić izašao iz Palate pravde posle 3 sata: Sva saznanja koja smo imali, predali smo Tužilaštvu! (kurir TV)

Kurir 05.06.2020
Danas u podne, kada je stigao u Tužilaštvo, samo je odmahnuo rukom ulazeći u Palatu pravde. Iskaz davao čitava tri sata. BEOGRAD - Osnivač Fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić danas je, nešto posle 15 časova, izašao iz beogradske Palate pravde u… »
Igor Jurić o političaru pedofilu: Sve što znam rekao sam tužiocu (video)

Igor Jurić o političaru pedofilu: Sve što znam rekao sam tužiocu (video)

Mondo 05.06.2020
Otac ubijene Tijane Jurić izjavio je nedavno da zna za jednog visoko pozicionarog političara koji je pedofil. Pozvan je u Tužilaštvo da saopšti svoja saznanja. "Rekao sam sve što znam, ne želimo da od ovoga pravimo rijaliti", rekao on posle davanja… »
Izjava nakon saslušanja Jurić izbegao da kaže da li je tužilaštvu dao fotografije i video snimke političara pedofila

Izjava nakon saslušanja Jurić izbegao da kaže da li je tužilaštvu dao fotografije i video snimke političara pedofila

Kurir 05.06.2020
Rekli smo sve što znamo, dali smo danas sve informacije najvišim državnim institucijama, rekao je Igor Jurić posle tročasovnog saslušanja u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu. On nije želeo da odgovori na pitanje da li je Tužilaštvu dao i… »
(Foto) Igor Jurić stigao na saslušanje

(Foto) Igor Jurić stigao na saslušanje

Nova 05.06.2020
Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijane Jurić" stigao je nešto pre 12 sati u Više javno tužilaštvo u Beogradu, gde bi trebao da bude saslušan povodom saznanja koja ima o pedofilima, među javnim ličnostima, u čemu je više navrata u medijima… »
Jurić na saslušanju povodom slučaja "političar pedofil": Odmahnuo rukom pre nego što je ušao u Palatu pravde (foto)

Jurić na saslušanju povodom slučaja "političar pedofil": Odmahnuo rukom pre nego što je ušao u Palatu pravde (foto)

Večernje novosti 05.06.2020
Jurić već nekoliko meseci govori da ima saznanja o političaru pedofilu ali njegov identitet nije saopštio javnosti. IGOR Jurić stigao je u Palatu pravde, gde bi trebalo da bude saslušan povodom slučaja "političara pedofila". Jurić je u pratnji… »
Igor Jurić danas daje iskaz tužilaštvu o političaru pedofilu

Igor Jurić danas daje iskaz tužilaštvu o političaru pedofilu

Radio 021 05.06.2020
Osnivač Fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić danas će dati iskaz u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu povodom svojih saznanja u vezi sa političarem pedofilom. Jurić je rekao da je njegovo ispitivanje u tužilaštvu planirano za 12 sati. Više… »
Da li će Igor Jurić otkriti ko je pedofil u politici: U podne daje iskaz tužilaštvu

Da li će Igor Jurić otkriti ko je pedofil u politici: U podne daje iskaz tužilaštvu

Telegraf 05.06.2020
Više javno tužilaštvo je pre dva dana saopštilo da je formiralo predmet i pozvalo Jurića da, povodom navoda koje je izneo u medijima, iznese bliže podatke. Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijana Jurić" danas u podne trebalo bi da da iskaz u Višem… »

Vesti dana »