Povezane vesti

Saša Obradović platio Monaku obeštećenje da bi došao u Zvezdu

Saša Obradović platio Monaku obeštećenje da bi došao u Zvezdu

Telegraf 05.06.2020
Veliki potez legendarnog košarkaša. Saša Obradović naslediće Dragana Šakotu na klupi Crvene zvezde, a kako prenosi Nova.rs, on je platio Monaku obeštećenje da bi došao na Mali Kalemegdan. On je nepune dve sezone vodio Monako i dogovorio se sa… »
Obradović sam platio obeštećenje Monaku da bi preuzeo Zvezdu

Obradović sam platio obeštećenje Monaku da bi preuzeo Zvezdu

Večernje novosti 05.06.2020
Proslavljeni košarkaš, sada trener sa dobrom karijerom, naslediće Dragana Šakotu na klupi beogradskog kluba. SAŠA Obradović je za korak bliži klupi košarkaša Crvene zvezde. Legenda crveno-belih je, kako pišu mediji, sam platio obeštećenje… »
Više nema dileme, spremna i zamena za Obradovića!

Više nema dileme, spremna i zamena za Obradovića!

Sportske.net 05.06.2020
Izgleda da će Zvezda uskoro dobiti novog trenera. Sve navodi da će Saša Obradović preuzeti ekipu Crvene zvezde od Dragana Šakote. Juče je izjavio da razgovara sa klubom za koji je u više navrata nastupao kao igrač, danas su stigle i informacije da… »
Zvezda ima novog trenera! Malo ko bi ovo uradio, legenda crveno-belih zbog posla na Malom Kalemegdanu napravila retko viđen…

Zvezda ima novog trenera! Malo ko bi ovo uradio, legenda crveno-belih zbog posla na Malom Kalemegdanu napravila retko viđen…

Sportal blic 05.06.2020
Novi trener košarkaša Crvene zvezde biće Saša Obradović! Legenda crveno-belih, prema još nezvaničnim podacima, dogovorio je trogodišnju saradnju sa Crvenom zvezdom i naslediće Dragana Šakotu na čelu stručnog štaba. je sa Monakom, sada izvesno… »
Postignut dogovor: Saša Obradović u Crvenoj zvezdi, sam platio obeštećenje da bi došao na klupu crveno-belih!

Postignut dogovor: Saša Obradović u Crvenoj zvezdi, sam platio obeštećenje da bi došao na klupu crveno-belih!

Hot sport 05.06.2020
Novi trener košarkaša Crvene zvezde biće Saša Obradović, koji će na klupi crveno-belih zameniti Dragana Šakotu, prenosi portal ‘Nova.rs’. Obradović je u prethodne dve nepune sezone vodio Monako, a sa crveno-belima je dogovorio trogodišnju… »
Zvezda i Obradović dogovorili trogodišnju saradnju?

Zvezda i Obradović dogovorili trogodišnju saradnju?

Sportski žurnal 05.06.2020
Novi trener Crvene zvezde biće Saša Obradović i sa crveno-belima potpisaće trogodišnji ugovor, prenosi portal nova.rs. Obradović će na mestu trenera Zvezde zameniti Dragana Šakotu, a kako prenosi nova.rs, dogovorena je trogodišnja saradnja (2+1)… »
Obradović sam platio obeštećenje da dođe u Zvezdu

Obradović sam platio obeštećenje da dođe u Zvezdu

Mozzart sport 05.06.2020
Ugovor na tri godine. Vole ga navijači još iz igračkih dana, godinama im je bio tiha patnja kad se Crvena zvezda vratila u Evroligu, a posle ovog gesta Saša Obradović je i definitivno zacementirao svoje mesto u srcima pristalica crveno-belog kluba… »
Sve je spremno za dolazak novog trenera Zvezde, jednim gestom kupio navijače za sva vremena!

Sve je spremno za dolazak novog trenera Zvezde, jednim gestom kupio navijače za sva vremena!

Sportske.net 05.06.2020
Dokaz ljubavi prema klubu. Izgleda da je dolazak Saše Obradovića u Crvenu zvezdu praktično gotova stvar. Portal Nova prenosi da je dosadašnji trener Monaka sam platio obeštećenje kako bi godinu dana ranije raskinuo ugovor sa "kneževima" i seo na… »
Saša Obradović sam platio obeštećenje - stiže u Zvezdu na tri godine!

Saša Obradović sam platio obeštećenje - stiže u Zvezdu na tri godine!

Mondo 05.06.2020
Na Malom Kalemegdanu su izabrali naslednika Dragana Šakote. Na Malom Kalemegdanu su izabrali naslednika Dragana Šakote. Saša Obradović će biti novi trener Crvene zvezde mts! U toku jučerašnjeg dana pojavila se informacija da će igračka legenda… »
Obradović najbliži klupi Zvezde

Obradović najbliži klupi Zvezde

Danas 05.06.2020
Dragan Šakota izvesno završava mandat na Malom Kalemegdanu Bilo je gotovo izvesno još i tokom otkazane sezone da će Crvena zvezda takmičarsku 2020/21. započeti sa novim trenerom. Dragan Šakota je po preuzimanju ekipe krajem novembra 2019. sklopio… »
Dogovor: Obradović 3 godine u Zvezdi, sam platio obeštećenje

Dogovor: Obradović 3 godine u Zvezdi, sam platio obeštećenje

Nova 05.06.2020
Novi trener košarkaša Crvene zvezde biće Saša Obradović, koji će na klupi naslediti Dragana Šakotu. Obradović je u prethodne dve nepune sezone vodio Monako i dogovorio se sa crveno-belima o trogodišnjoj saradnji (2+1). Kako se nezvanično može… »

Vesti dana »