Povezane vesti

Još 96 zaraženih koronavirusom, 1 osoba preminula

Još 96 zaraženih koronavirusom, 1 osoba preminula

RTS 05.06.2020
U poslednja 24 časa registrovano je još 96 zaraženih koronavirusom, od 4.795 testiranih. Preminula jedna osoba. Zabeležen je porast broja zaraženih odnosu na prethodni dan – u četvrtak je koronavirus potvrđen kod 48 osoba, a danas kod 96. Na… »
Drastičan skok obolelih od korona virusa: Od juče do danas duplo više zaraženih - jedna osoba preminula

Drastičan skok obolelih od korona virusa: Od juče do danas duplo više zaraženih - jedna osoba preminula

Prva 05.06.2020
U Srbiji je u protekla 24 sata registrovano 96 novoobolelih od korona virusa. Prema poslednjim podacima, jedna osoba je preminula, a njih 12 se nalazi na respiratorima. U protekla 24 sata, na Covid-19 testirano je ukupno 4.795 osoba. Izvor: Blic… »
Nagli skok zaraženih koronom u Srbiji: Obolelo 96, preminula još jedna osoba, na respiratoru 12

Nagli skok zaraženih koronom u Srbiji: Obolelo 96, preminula još jedna osoba, na respiratoru 12

iKragujevac 05.06.2020
U Republici Srbiji je do 15 časova 5. juna 2020. godine registrovan ukupno 11.667 potvrđen slučaj COVID 19. Od poslednjeg izveštaja testirani su uzorci 4.795 osobe od kojih je 96 pozitivno. Hospitalizovano je 390 osoba, dok je na respiratoru trenutno… »
KOVID-19: Preminuo još jedan pacijent, registrovano 96 novozaraženih

KOVID-19: Preminuo još jedan pacijent, registrovano 96 novozaraženih

Moj Novi Sad 05.06.2020
U Republici Srbiji je do 15 časova 5. juna 2020. godine registrovano ukupno 11.667 slučajeva Kovida-19. Od poslednjeg izveštaja do danas u 15 časova testirani su uzorci 4.795 osoba, od kojih je 96 pozitivno. Do 15 časova u Republici Srbiji testirano… »
Ako imam antitela, mogu li da kažem korona za mene više ne postoji

Ako imam antitela, mogu li da kažem korona za mene više ne postoji

RTS 05.06.2020
Imunolog Srđa Janković rekao je za RTS da potencijal virusa za nova razbuktavanja postoji dokle god postoji osetljiva populacija. Koliko god izmerili da smo se približili nekom pragu kolektivnog imuniteta, mi smo od njega veoma daleko, ukazao je… »
Imunolog odgovara: Ko ima antitela, da li može da se zarazi koronom?

Imunolog odgovara: Ko ima antitela, da li može da se zarazi koronom?

Mondo 05.06.2020
Član Kriznog štaba govorio je o tome kakav nam je kolektivni imunitet, da li osobe koje imaju antitela mogu ponovo da se zaraze koronom, kao i zašto su cene testova na virus različite... Član Kriznog štaba govorio je o tome kakav nam je kolektivni… »
Imam antitela, da li za mene korona više ne postoji

Imam antitela, da li za mene korona više ne postoji

Nova 05.06.2020
Imunolog Srđa Janković rekao je za RTS da potencijal virusa za nova razbuktavanja postoji dokle god postoji značajno osetljiva populacija. Koliko god izmerili da smo se približili nekom pragu kolektivnog imuniteta, mi smo od njega veoma daleko, ukazao… »

Vesti dana »