Povezane vesti
Dosta je bilo predao listu
Danas 05.06.2020
Pokret Dosta je bilo predao je danas Republičkoj izbornoj komisiji (RIK) listu za parlamentarne izbore, koji će biti održani 21. juna. Predsednik DJB Saša Radulović rekao je da se lista zove „Suverenisti“ i da su na njoj, između ostalih, Branka… »
DJB predao izbornu listu: Za suverenističku opciju u Skupštini
Novi magazin 05.06.2020
Predstavnici Pokreta "Dosta je bilo" (DJB) predali su danas Republičkoj izbornoj komisiji izbornu listu grupe građana "Suverenisti", sa 11.300 potpisa podrške građana, za učešće na parlamentarnim izborima 21. juna. Predsednik DJB Saša Radulović izjavio… »
Pokret "Dosta je bilo" predao listu RIK-u
Srbija danas 05.06.2020
Pokret Dosta je bilo predao je danas RIK-u listu za učešće na izborima 21. juna. Listu, pod nazivom "Suverenisti", predali su lider pokreta Saša Radulović i funkcioneri stranke Vojin Biljić i Branka Stamenković, u prisustvu članova koji su u sedište… »
DJB predao listu: Jedini smo sakupljali potpise regularno
N1 Info 05.06.2020
Pokret Dosta je bilo predao je Republičkoj izbornoj komisiji (RIK) listu za parlamentarne izbore, koji će biti održani 21. juna. Predsednik DJB Saša Radulović rekao je da se lista zove "Suverenisti" i da su na njoj, između ostalih, Branka Stamenković… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pre podne prolazno naoblačenje, na krajnjem severu sunčano
Beta pre 3 satajoš 1 povezana

Direktor policije objavio koliko je ljudi učestvovalo na skupovima protiv blokada
Danas pre 7 satijoš 1 povezana