Povezane vesti
Krivična prijava: Pazarac švercovao 5.250 paklica cigareta
Kurir 05.06.2020
KRALJEVO - Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Raški, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, podneće krivičnu prijavu protiv… »
Oduzeto 6.500 paklica cigareta
Dnevnik 05.06.2020
BEOGRAD: Inspektori Poreske policije u koordinaciji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova pronašli su i oduzeli 6.500 paklica cigareta bez akciznih markica. Cigarete su pronađene prilikom pregleda putničkog vozila u mestu Progorelica, saopštila je poreska… »
Uhapšeno osam osoba zbog malverzacija prilikom izvođenja radova u Dečjem parku u Preševu
Blic 05.06.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su osam osoba zbog postojanja osnova sumnje da su malverzacijama prilikom izvođenja radova u Dečjem parku u… »
Vesti dana »
PICULA U BEOGRADU: PRVO SASTANCI SA OPOZICIJOM, PA „LEKCIJE“ SRBIJI – VLAST UZVRAĆA PITANJEM KOJE BOLI: ZAŠTO JE JASENOVAC PROBLEM?
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 57 povezanih
Đedović Handanović: „Produženje operativne licence NIS-u je velika pobeda“
Serbian News Media pre 3 minutajoš 36 povezanih
Stigao vam je previsok račun za struju: Evo u kako podneti prigovor i u kojim slučajevima je to moguće
Kurir pre 9 satijoš 9 povezanih
Đedović: Razgovori o NIS-u bili teški, nismo izašli u susret svim zahtevima MOL-a
Telegraf pre 38 minutajoš 46 povezanih




