Povezane vesti

Ponoš: Vučićeva dilema muči vlast pred lažne izbore

Ponoš: Vučićeva dilema muči vlast pred lažne izbore

Novi magazin 05.06.2020
Potpredsednik Narodne stranke Zdravko Ponoš izjavio je danas da vlast u Srbiji "muči Vučićeva dilema", odnosno nastojanje predsednika Srbije i SNS-a Aleksandra Vučića da podigne odziv na izborima zakazanim za 21. jun i da u parlament ubaci male… »
Đilas: Prekinuo sam komunikaciju sa Sergejem

Đilas: Prekinuo sam komunikaciju sa Sergejem

Nova 05.06.2020
"Mogu da kažem, jedini način da ne glasate za Vučića, je da ne glasate 21. juna. Garantujem, ako to ne uradite, da ćete se osećati dobro. Vučić neće biti vlast za dve godine, a možda i ranije", rekao je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan… »
Đilas: Svi koji izlaze rade u korist režima! Nama ne treba od EU da smenimo Vučića! Mi ćemo to sami, ali treba da prestane…

Đilas: Svi koji izlaze rade u korist režima! Nama ne treba od EU da smenimo Vučića! Mi ćemo to sami, ali treba da prestane…

Pravda 05.06.2020
“Mogu da kažem, jedini način da ne glasate za Vučića, je da ne glasate 21. juna. Garantujem, ako to ne uradite, da ćete se osećati dobro. Vučić neće biti vlast za dve godine, a možda i ranije", rekao je predsednik Stranke slobode i pravde… »
Đilas: Uslovi još gori, izlazak na izbore je glasanje za Vučića

Đilas: Uslovi još gori, izlazak na izbore je glasanje za Vučića

Danas 05.06.2020
Predsednik Stranka slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da je „jedini način da se ne glasa za Aleksandra Vučića“ na izborima u Srbiji 21. juna, da se ne izađe na njih, i ocenio da su uslovi za izbore gori nego pre epidemije korona… »
Đilas: Jedini način da ne glasate za Vučića je da ne glasate 21. juna

Đilas: Jedini način da ne glasate za Vučića je da ne glasate 21. juna

N1 Info 05.06.2020
"Mogu da kažem, jedini način da ne glasate za Vučića, je da ne glasate 21. juna. Garantujem, ako to ne uradite, da ćete se osećati dobro. Vučić neće biti vlast za dve godine, a možda i ranije", rekao je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan… »

Vesti dana »