Povezane vesti

Veselinović: Posle Inđije razmišljamo o Vojvodini

Veselinović: Posle Inđije razmišljamo o Vojvodini

Dnevnik 05.06.2020
BEOGRAD: Trener fudbalera Čukaričkog Aleksandar Veselinović, posle žreba za polufinale Kupa Srbije, rekao je da su svi fokusirani prvo na meč sa Inđijom u Superligi i da će posle toga misliti o susretu sa Vojvodinom. Žrebom u prostorijama FSS-a… »
Lalatoviću svejedno, samo ga finale zanima!

Lalatoviću svejedno, samo ga finale zanima!

Sportske.net 05.06.2020
Rivala nije birao, cilj ostaje isti. Današnji fudbalski dan u Srbiji u znaku je žreba za polufinale nacionalnog Kupa. Duel Partizana i Crvene zvezde biće u centru pažnje, a drugi polufinalni par je Čukarički - Vojvodina. Ove dve ekipe nedavno su se… »
Lalatović smiren: Još pre žreba rekao sam da mi je svejedno, želimo u finale!

Lalatović smiren: Još pre žreba rekao sam da mi je svejedno, želimo u finale!

Mozzart sport 05.06.2020
"Sva tri potencijalna rivala koja smo mogli da dobijemo su izuzetno dobre ekipe, tako da smo znali da nas svakako očekuje težak meč", keže šef stuke Lala. Vojvodina će put do velikog finala Kupa Srbije tražiti preko Banovog brda, gde će odmeriti… »
Lalatović samouveren: Želimo u finale Kupa!

Lalatović samouveren: Želimo u finale Kupa!

Hot sport 05.06.2020
Nenad Lalatović trener Vojvodine je i pre žreba za polufinale Kupa isticao da mu je svejedno protiv koga će igrati njegova ekipa. U polufinalu Kupa Srbije, fudbaleri Vojvodine gostovaće ekipi Čukaričkog u Beogradu. Meč će biti odigran iduće srede… »
Vojvodina napada finale Kupa: Lalatović ponovio da je svejedno ko je rival!

Vojvodina napada finale Kupa: Lalatović ponovio da je svejedno ko je rival!

Mondo 05.06.2020
"Čovek koji je vlasnik tog kluba tretira Čukarički kao svoju kuću, a igrače kao svoju decu, te se sigurno radi o jednom od najorganizovanijih klubova u državi", naveo je trener Vojvodine. "Čovek koji je vlasnik tog kluba tretira Čukarički kao… »

Vesti dana »