Povezane vesti

Potez vredan divljenja: Vujović nagradu prepustio Červaru, trener zbog pokrenutog biznisa napustio Zagreb!

Potez vredan divljenja: Vujović nagradu prepustio Červaru, trener zbog pokrenutog biznisa napustio Zagreb!

Hot sport 05.06.2020
Jedan od najboljih trenera na ovim prostorima oduševio je javnost. Proslavljeni Veselin Vujović učestvovao je u izboru za najboljeg rukometnog trenera na prostorima bivše Jugoslavije. – Poštovani prijatelji… Balkan handball svake godine bira… »
Vujović: Imam veliku plantažu voća, uzgajam kruške i trešnje

Vujović: Imam veliku plantažu voća, uzgajam kruške i trešnje

Mozzart sport 05.06.2020
"I upravo zbog tog posla morao sam da se zahvalim ljudima iz Zagreba koji su na mene računali i u sledećoj sezoni", napisao je Vujović. Veselin Vujović je mnoge iznenadio kada je otišao iz Zagreba, a sada je objasnio da je to uradio zbog privatnog… »
"Dajte nagradu: Hrvatu!" Otkriveno zašto je Veselin Vujović napustio Zagreb, razlog je totalno neočekivan, a Hrvatima…

"Dajte nagradu: Hrvatu!" Otkriveno zašto je Veselin Vujović napustio Zagreb, razlog je totalno neočekivan, a Hrvatima…

Sportal blic 05.06.2020
Veselin Vujović je ponovo uzdrmao ceo rukometni region. U toku je glasanje za najboljeg rukometnog trenera s područja bivše Jugoslavije za sezonu 2019/2020. Izbor već godinama sprovodi rukometni portal Balkan-handball.com. Upravo Vujović vodi ispred… »

Vesti dana »