Povezane vesti
Brnabić: Palate pravde u Kragujevcu biće završena u septembru
Pressek 05.06.2020
Palata pravde u Kragujevcu biće završena „pre roka“ odnosno do septembra ove godine, a finansira se isključivo novcem iz republičkog budžeta u iznosu od 2,9 milijardi dinara Ovo je najavila danas premijerka Srbije Ana Brnabić posle obilaska gradilišta i… »
Palata pravde u Kragujevcu najveći infrastrukturni projekat
RTK 05.06.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je sa gradonačelnikom Kragujevca, Radomirom Nikolićem obišla radove na izgradnji Palate pravde, koja se, sa blizu tri milijarde dinara, u potpunosti finansira iz republičkog budžeta. Prilikom posete Kragujevcu… »
Ana Brnabić obišla radove na izgradnji Palate pravde u Kragujevcu: "Zgrada će izgledati impozantno!" (foto)
Srbija danas 05.06.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić obišla je danas radove na izgradnji Palate pravde u Kragujevcu, a reč je o investiciji vrednosti od oko tri milijarde dinara. Brnabić je istakla da je posebno ponosna što se, ovaj izuzetno važan objekat, finansira iz… »
Ana Brnabić: Kragujevačka Palata pravde impozantnija od beogradske, radovi gotovi do septembra 2021. (FOTO)
InfoKG 05.06.2020
Izgradnja Palate pravde u Kragujevcu biće okončana do septembra sledeće godine i izgledaće impozantnije od one u Beogradu. To je prilikom posete ovom gradilištu izjavila predsednica Vlade Republike Srbije, Ana Brnabić. Dodaje da država u izgradnju ovog… »
Vesti dana »

Danas sunčano i toplo, najviša temperatura do 33 podeoka
Glas Zapadne Srbije pre 14 minutajoš 22 povezane

“Mrtav sam, jedva hodam”: Međedović poražen posle maratona i drame na startu US opena
Danas pre 25 minutajoš 23 povezane

Fudbaler Zvezde pretučen, Arnautović istrčao iz svlačionice: Skandal na Kipru zbog kojeg je Milojević besan
Mondo pre 7 satijoš 21 povezana