Povezane vesti

Ovako je Vučić odgovorio na pretnje ministra CG! Mila zove posle izbora!

Ovako je Vučić odgovorio na pretnje ministra CG! Mila zove posle izbora!

Mondo 06.06.2020
Članice NATO-a su ozbiljne zemlje i generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg je ozbiljan čovek, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Članice NATO-a su ozbiljne zemlje i generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg je ozbiljan čovek… »
Predsednik o pretnji crnogorskog ministra Srbiji: Nasmejala me te izjava... Karavani prolaze...

Predsednik o pretnji crnogorskog ministra Srbiji: Nasmejala me te izjava... Karavani prolaze...

Kurir 06.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ga je nasmejala izjava ministra spoljnih poslova Crne Gore Srđana Darmanovića, kojom Srbiji preti NATO-m i podsetio da Srbija ničim ne preti susednoj državi. "To je jedna od izjava koja me… »
Dačić: Ne preti vam opasnost od Srbije, već od vas samih

Dačić: Ne preti vam opasnost od Srbije, već od vas samih

Nova 06.06.2020
"Da je neko rekao pre 30 godina da će Crna Gora tražiti od NATO-a da napadne i bombarduje Srbiju, mislili bi da je potpuno poludeo. Malo je NATO, očekujem da zovu i OVK i mudžahedine, to su sve istorijski saveznici crnogorskog naroda", rekao je… »
Dačić o pretnjama Darmanovića: "Malo je NATO, zovite i OVK i mudžahedine, još fali da se NATO gusle ore na Vračaru"

Dačić o pretnjama Darmanovića: "Malo je NATO, zovite i OVK i mudžahedine, još fali da se NATO gusle ore na Vračaru"

Večernje novosti 05.06.2020
Da je današnja crnogorska vlast, kako je dodao, bila u vreme Njegoša, rekli bi za njega da je ratni zločinac i velikosrpski hegemonista. Izjava crnogorskog ministra spoljnih poslova Srđana Darmanovića o tome da postoje mehanizmi unutar NATO koje bi… »
Darmanović: Nema potrebe za alarmiranjem NATO-a zbog nesuglasica sa Srbijom

Darmanović: Nema potrebe za alarmiranjem NATO-a zbog nesuglasica sa Srbijom

Danas 05.06.2020
Ministar spoljnih poslova Crne Gore Srđan Darmanović rekao je danas da „za sada nema potrebe za alarmiranjem NATO-a u vezi sa trenutnim nesporazumima sa Srbijom“. On je to rekao u Podgorici na pitanje novinara o tome da li ima kontakte sa NATO „u… »

Vesti dana »