Povezane vesti
Solidarnost sa demonstrantima: Premijer Kanade klečao na protestu protiv rasizma u Otavi
Blic 06.06.2020
Kanadski premijer Džastin Trudo prisustvovao je danas protestu protiv rasizma u Otavi tokom kojeg je kleknuo u znak solidarnosti s demonstrantima. Posle ubistva u Mineapolisu Afroamerikanca Džordža Flojda prilikom policijskog privođenja, širom SAD izbili… »
U Beču održan drugi protest protiv rasizma
Danas 05.06.2020
Nekoliko hiljada ljudi okupilo se večeras u Beču u znak podrške protestima širom sveta protiv rasizma posle smrti Afroamerikanca Džordža Flojda tokom policijskog privodjenja. Skup je održan ispred američke ambasade u glavnom gradu Austrije, a okupljeni… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Libanska vlada odobrila ciljeve američkog predloga za razoružanje Hezbolaha (foto)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana