Povezane vesti

Godfri: SAD će iz trenutne situacije izaći kao bolje društvo

Godfri: SAD će iz trenutne situacije izaći kao bolje društvo

Beta 06.06.2020
Američki ambasador u Srbiji Entoni Godfri rekao je da je situacija u SAD "napeta", ali da je uveren da će njegova zemlja iz toga izaći "kao bolje i pravednije društvo". "Borba za jednakost i pravdu je sastavni deo američkog bića. Svi mi radimo na… »
Godfri: Demokratija ume da bude bučna i konfuzna

Godfri: Demokratija ume da bude bučna i konfuzna

RTV 06.06.2020
BEOGRAD - Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Entoni Godfri izrazio je danas uverenje da pred predsedničke izbore u novembru neće doći do produbljivanja antagonizama u američkom društvu nakon smrti Afroamerikanca Džordža Flojda tokom… »
Entoni Godfri: Demokratija ume da bude bučna i konfuzna

Entoni Godfri: Demokratija ume da bude bučna i konfuzna

Danas 06.06.2020
Ambasador SAD u Srbiji o događajima u Americi Smrt Džordža Flojda je nesumnjivo velika tragedija. Moja porodica i ja, kao i svi drugi u ambasadi, žalimo zajedno sa porodicom i prijateljima gospodina Flojda. Kako je predsednik Tramp rekao, njegova smrt… »
Godfri: SAD će iz trenutne situacije izaći kao bolje društvo

Godfri: SAD će iz trenutne situacije izaći kao bolje društvo

N1 Info 06.06.2020
Američki ambasador u Srbiji Entoni Godfri rekao je da je situacija u SAD "napeta", ali da je uveren da će njegova zemlja iz toga izaći "kao bolje i pravednije društvo". "Borba za jednakost i pravdu je sastavni deo američkog bića. Svi mi radimo na… »

Vesti dana »

Danas je Uskrs – najveći hrišćanski praznik

Danas je Uskrs – najveći hrišćanski praznik

N1 Info pre 52 minutajoš 14 povezanih
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTV pre 8 satijoš 7 povezanih
U Srbiji danas promenljivo vreme, ponegde kiša

U Srbiji danas promenljivo vreme, ponegde kiša

Beta pre 8 satijoš 5 povezanih