Povezane vesti
Za pomoć od 100 evra prijavilo se 4.325.500 građana
RTK 06.06.2020
Do ponoći, kada je istekao rok za prijavu za pomoć od sto evra, prijavilo 4.325.500 građana, izjavila je savetnica ministra finansija Ana Jović, dodajući da će pomoć primiti ukupno oko 6.200.000 ljudi. Ona je objasnila da, ako se broju građana koji su se… »
100 EVRA za ukupno 6,2 miliona građana: Poznato kada će svima konačno "leći" novac
InfoKG 06.06.2020
Za jednokratnu novčanu pomoć od države u iznosu od 100 evra do ponoći, kada je istekao rok za prijavu, apliciralo je 4.325.500 građana. Novčanu pomoć od 100 evra, kada se izvrše preostale isplate, primiće ukupno 6,2 miliona punoletnih državljana… »
Vesti dana »

Devet meseci od pada nadstrešnice, tri istrage i svi privedeni pušteni iz pritvora: Šta se dešava sa istragom tragedije u Novom Sadu?
Nova pre 56 minutajoš 24 povezane

VIDEO Pogledajte šta su saigrači priredili Miloševiću: Posle evropskog het-trika ga dočekalo iznenađenje
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih

Broj poginulih u ruskim napadima na Kijev porastao na 26, među njima troje dece
Nova pre 21 minutajoš 20 povezanih

Srbiju čekaju pljuskovi, grad i olujni vetar Nevreme se očekuje od ovog datuma, a evo kakve će biti vrućine do kraja avgusta
Alo pre 21 minutajoš 15 povezanih