Povezane vesti

Amerikanac Čarls Kater koji obožava našu zemlju dobio srpsko državljanstvo

Amerikanac Čarls Kater koji obožava našu zemlju dobio srpsko državljanstvo

Dnevnik 06.06.2020
Jedan od poznatijih Amerikanaca u Srbiji, Čarls Kater, dobio je pasoš Srbije. Vlada Srbije odobrila je državljanstvo Srbije državljaninu SAD Čarlsu Kateru koji je mnogima poznat kao promoter naše zemlje na društvenim mrežama gde ne krijući hvali… »
Amerikanac koji ljubi srpski pasoš – otkriva zašto ga je toliko želeo

Amerikanac koji ljubi srpski pasoš – otkriva zašto ga je toliko želeo

RTS 06.06.2020
Jedan od poznatijih Amerikanaca u Srbiji, Čarls Kater, dobio je pasoš Srbije. „Najponosniji sam nosilac srpskog pasoša i stojim iza te izjave", poručio je nadahnnuto Kater posetiocima na Jutjub kanalu. Čarls Kater je postavio snimak na Jutjubu gde… »
Amerikanac koji obožava našu zemlju dobio srpski pasoš: "Konačno se desilo, sada sam jedan od vas"

Amerikanac koji obožava našu zemlju dobio srpski pasoš: "Konačno se desilo, sada sam jedan od vas"

Telegraf 06.06.2020
Kater je neko ko godinama živi u Srbiji i odlično poznaje našu istoriju. Vlada Srbije odobrila je državljanstvo Srbije dvojici državljana SAD, navodi se u rešenjima koje objavio Službeni glasnik. Jedan od njih je Čarls Kater koji godinama živi u… »
"Možda bi ovaj dan trebalo da bude moja slava": Najomiljeniji Amerikanac u Srbiji dobio srpsko državljanstvo: Ponosni sam…

"Možda bi ovaj dan trebalo da bude moja slava": Najomiljeniji Amerikanac u Srbiji dobio srpsko državljanstvo: Ponosni sam…

Blic 06.06.2020
- Trebalo mi je 10 godina, ali konačno se desilo! Vlada Srbije dala mi je državljanstvo i pasoš. Ja sam ponosni Srbin, sada sam jedan od vas - obavestio je svoje pratioce na Jutjubu profilu Čarls Kater za koga mnogi kažu da je "za promociju Beograda… »
Čarlse srbine! Amer koji nas obožava dobio srpski pasoš: Trebalo mi je 10 godina, a SAD sam ponosni Srbin! (video)

Čarlse srbine! Amer koji nas obožava dobio srpski pasoš: Trebalo mi je 10 godina, a SAD sam ponosni Srbin! (video)

Kurir 06.06.2020
Vlada Srbije primila je u državljanstvo Srbije dvojicu državljana SAD, a jedan od njih je Čarls Kater. On je poznati jutjuber koji godinama živi u Srbiji i obožava našu zemlju a u snimku koji je objavio prvo je poljubio srpski pasoš, a onda rekao… »

Vesti dana »