Povezane vesti

Dva dobra drugara?! Vučić pozvao Đukanovića u Srbiju!

Dva dobra drugara?! Vučić pozvao Đukanovića u Srbiju!

Pravda 06.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da je spreman da razgovara sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem i poziva ga u posetu Beogradu, kada prođu izbori zakazani 21. juna. “Spreman sam da pozovem predsednika Đukanovića u posetu Srbiji… »
Vučić: Kada prođu izbori, pozvaću Mila Đukanovića da poseti Srbiju

Vučić: Kada prođu izbori, pozvaću Mila Đukanovića da poseti Srbiju

Blic 06.06.2020
Ja sam spreman uvek da razgovaram sa crnogorskim predsednikom, i da ga uvek pozovem u Srbiju, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Kada prođu izbori, pozvaću ga da poseti Srbiju. Spreman sam da uvek razgovaramo - rekao je Vučić govoreći o… »
Pozvaću Đukanovića u posetu Srbiji posle izbora

Pozvaću Đukanovića u posetu Srbiji posle izbora

Dnevnik 06.06.2020
BEOGRAD: Spreman sam uvek da razgovaram s predsednikom Crne Gore kako bi se rešili problemi u odnosima dve zemlje i da ga pozovem u posetu Srbiji posle izbora, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Spreman sam i da pozovem predsednika… »
Vučić: Pozvaću Đukanovića nakon izbora

Vučić: Pozvaću Đukanovića nakon izbora

Danas 06.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da će pozvati na razgovor predsednika Crne Gore Mila Đukanovića odmah nakon izbora u Srbiji. Vučić je za televiziju Prva rekao da je uvek spreman na razgovor i da se nada da će se Đukanović… »
Vučić poziva Đukanovića da dođe u Srbiju

Vučić poziva Đukanovića da dođe u Srbiju

Nova 06.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da je spreman da razgovara sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem i poziva ga u posetu Beogradu, kada prođu izbori zakazani 21. juna. “Spreman sam da pozovem predsednika Đukanovića u posetu Srbiji… »
Predsednik: Nisam u kontaktu sa Đukanovićem

Predsednik: Nisam u kontaktu sa Đukanovićem

Večernje novosti 06.06.2020
Predsednik Aleksandar Vučić prokomentarisao je aktuelnu situaciju u Crnoj Gori. Predsednik Aleksandar Vučić prokomentarisao je aktuelnu situaciju u Crnoj Gori. - Ja sam spreman uvek da razgovaram sa Milom Đukanovićem. Poslednji put smo razgovarali u… »

Vesti dana »